reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

Karola, ale Ci zazdroszcze. Doslownie przedwczoraj wchodzilam na te strone i chcialam zapoznac sie co oferuja. Wlasnie ciekawi mnie ten osrodek Wzgorza Dylewskie. Jak juz wrocisz to koniecznie napisz jak bylo, bo mi sie marzy taki wyjazdzik do SPA.:-):-):-):-):-)
 
reklama
ja nigdy nie byłam w zadnym spa :-( ale juz sasiadka nastraszyła mnie że jej kuzyn tam był i pełen szpan tam panuje lansik a ja czegos takiego nie znoszę :wściekła/y:

napisze napewno i moze jakies fotki zrobimy to wkleje choc jak ja nic nie zrobie to moj maz zapomina o aparacie.

Karolina nie wiem ile w tym prawdy ale podobno ( to juz wiem od meza) ze trzeba robic rezerwacje minimum 3 tygodnie wczesniej ale dam znac co było fajne a co nie tylko nie wiem co to jest masaz szkocki czy jakos tak bo to jest a pakiecie :eek:
 
no i juz w domciu. odczucia ogolne typowa WARSZAWKA :sorry2: przynajmniej dwa stroje dziennie i emanowanie metkami tak moge okreslic gosci. w zlym tonie jest do kogos zagadac poza standardowym dzien dobry w winndzie czy na basenie saunie a tak cisza.
a sam hotel o rewelacja luksus mega mega mega my mielismy pokoj de lux wiec rewelacja prawdziwa choc cena nie zbyt duzo wyzsza od standardowego. wiec jesli karolina chcesz wybrac sie z dzieckiem to tylko taka opcja bo sa 3 lozka i fajny taras.
basen zdecydowanie zimna woda aby szymek sie pluskal ale w zamian sa 4 jakuzzi wiec ok sauny silownia zajecia fitness cargo wysoka polka zabiegi w instytucie - moje byly fajne i szeroki wybor ale rozbrajajaca atmosfera w tzw. pokoju relaksacyjnym gdzieczeka sie na zabieg. siedza damy i jedza pestki dyni jakby jadly trufle:-D
plac zabaw zadnych zasad bezpieczenstwa hotelwa ciocia to dziewczyna ktora chyba nigdy nic z dziecmi nie miala wspolnego ale za to cudowne tereny do spacerowania piekna stadnina koni bardzo dobre i roznorodne jedzenie

ja bym polecila to miejsce komus ok 45-50 lat bo wszystko tak wolno plynie

i mega polecam szampon w lazience produkowany jedynie dla hotelu wiec nigdzie go nie da rady kupic a`szkoda moje wlosy byly jakby prosto od fryca tak sie fajnie ukladaly. codziennie byly nowe butelki wiec mam 6szt;-)

i jeszcze jedno nigdy tyle nie spedzialam czasu w szlafroku i klapeczkach co tam.

na wszelkie pytania chetnie odpowiem :-)
ale plus to mam pieknie oczyszczona buzie

no koniec tego pisania szok nigdy tyle tu nie napisalam:szok::szok::szok::szok:
 
Ojej ale Filipek i Emilcia sa sliczni na foteczkach z wakacji.....
Emilka cudnie opalona, a Filipek jaka radosc na buzce....super fotki:))))
 
No Karola fajnie z tym spa mialaś, my ostatnio z koleżankami poszłyśmy do sauny, wzielyśmy pelne kosmetyczki, maseczki pelingi poprostu wszystko i szalałysmy. sauna parowa i fińska, byłmasazysta ale nieskorzystalyśmy, telewizorek, leżaczki, poprostu bosko, zamierzamy wybierac sie tak raz w miesiacu:-)
Wrócilysmy zrelaksowane, ze świetną cerą i skórą, pogadalysmy i wszystkie zgodnie twierdzimy że było BOSKO!!! Polecam dla wszystkich!!! Do typowego SPA chcemy sie wybrac w październiku do Kudowy-Zdrój lub Dusznik- Zdrój ( bo mamy blisko)
 
no polecam fakt ze fajnie ale mysle ze warto sprawdzic opinie bo ja nie jestem obyta z "warszawską" bufoniadą i tylko to psuło atmosferę tego miejsca. ale moje kochane chłopaki wszystko wynagradzały :-D
 
karolina nie napisalam tego aby ciebie przestraszyc czy cos w tym stylu tylko lepiej byc gotowym na cos takiego. ja tam mialam to w nosie bo caly czas bylam z szymkiem i mezem i bylo fajnie i wcale nie licylam na mega znajomosci. a weekend tak szybko zlecial ze szok.

jednak jesli chodzi o kosmetyke to naprawde rewelacja. juz prowie 2 lata nie bylam na oczyszczaniu skory a teraz mam jak tylek niemowlaka prawie 1,5 godziny caly czas mi cos na tej buzi robiła- tego nie moge powiedziec.

moze jakbym mieszczkala w duzym miescie to bym bardziej to wszystko docenila mam na mysli spokoj cisze zwolnione tempo a tak jak wyjde na taras w domu to mam tez las cisze cykady itp.

takie bylo moje odczucie ale moze twoje bedzie zdecydowanie inne no i pewnie nigdy nie zafundujesz sobie tyle opieki nad sobą jak tam- bo co innego tam robic.
 
reklama
no i już w domciu jesteśmy, żal było wyjeżdżać, bo wszystko, ale to wszystko było najwspanialej na świecie:tak:, megacudownie i och i ach.Lot tym razem minął bardzo dobrze, bo mała po prostu spała. Więcej wam napiszę może jutro, bo dziś pranie i odsypianie, a w nocy wyjazd do rodziców, tym razem tylko 600 km i samochodem:-D:baffled:
Miska sprawdz cene pampersow abym byla przygotowana :) i czy sa kaszki hipp:-D
pampki kosztują mniej niż w Polsce, bo za jumbopacka 4 wychodzi 37 zł, oczywiście nie w hotelowym sklepiku, tylko w ich drogerii, coś jak nasz roosman, pampki do wody ok.18 zł:tak:Kaszki, słoiczki widziałam tylko milupy, więc zabierz ze sobą, nie jest w końcu ciężka, ja brałam mleczko i kaszkę z Polski:tak:
 
Do góry