reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Kitki, współczuję Ci stresu. Wydaje mi się, że skoro lekarze wczesniej nie widzieli ze cos jest nie tak, to może faktycznie jest wynik takiego ułożenia. Tak jak pisały dziewczyny powinnaś sprawdzić na usg 4d. Mogę polecić Ci darmed na kaszubskiej, ale tam usg 250 zł, za to lekarz bardzo dokładny

Antus - moj lekarz jest z darmedu wlasnie i ja tam mam wizyty co 2-3tyg przez cala ciaze i usg zawsze 3d/4d. Sprzet maja super i lekarz tez jest ok. Ma ten specjalny certyfikat i moze przeprowadzac usg genetyczne takze mysle ze zna sie na tym skoro do takich badan jest tez wyznaczony w szpitalu. Kazal przyjsc we wtorek bo to najszybszy termin kiedy bedzie na oddziale i to on mi zrobi to usg. Powiedzial ze jak cos to na konsultacje wezmie jeszcze innego gina. Takze to na pewno nie olewatorstwo z jego strony i o to go nie podejrzewam. Bo moglby mi kazac przyjsc do gab dopiero w czw i wziac ponownie kase. Do szpitala nie mial podstaw mnie dzis skierowac bo mowil ze to na chwile obecna nie zagraza zyciu dziecka ze serce bije prawidlowo itd.
NIe wiem tylko jak mozliwe ze do tej pory bylo ok. Moze ten acard za dlugo kurcze bralam. Albo rzeczywiscie syn mi psikusa zrobil i tak sie scisnal. Nie wiem juz sama co myslec. Chce wtorek bo zwariuje. Moj maz za to luzak chester mowi ze na bank jest ok i ze lekarz przasadza jak zwykle a ja niepotrzebnie sie martwie. Ze on do wtorku nie zamierza sie tym przejmowac - no doprowadza mnie do szalu:mad:
 
reklama
u mnie nadal bez zmian. Waga dziś rozsadniejsza- 3820g. Ale szanse na poród znikome. Główka nadal wysoko, rozważnie właściwie zerowe. Dzisiaj ogłaszam focha.
 
Ach te dzieciaczki;) O ile początek marca obfitował w nieco przedwczesne porody, o tyle końcówka daje się naszym mamusiom we znaki, a Maluchy nie kwapią się an świat - łobuzy małe, mają najwyraźniej swój plan ;)
Polianna, 39 tydzień z kawałkiem... jakie prognozy doktora? Do kiedy czekacie, kiedy ewentualnie wywołanie?
 
Lekarz dał mi termin do 7 kwietnia. Mam wtedy do niego przyjść i ... on dokona czary-mary, po których podobno urodze tego samego dnia. Dopuszcza też możliwość, że coś ruszy samo np w tym tygodniu ale... ale ja chyba nie mam złudzeń.
 
reklama
No i ja po wizycie. Szyjka zamknięta, przepływy w porządku, mały waży troche ponad 3100. Posiew zrobiony, wynik w przyszlym tygodniu a wizyta za 2 tygodnie. Jakoś miałam nadzieję że też coś się bedzie działo a tu póki co brak rewelacji.

Poliana to 7 kwiecien i tak.nie daleko :) a ja w ostateczności 30 kwietnia w szpitalu mam się stawić
 
Do góry