reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Hehe Joani to teraz jakieś wyjątkowe imię dla waszej niespodzianki musicie znaleźć :) dobrze ze zdrową :) który masz tc ?? 400 g spora juz :)

Mojemu juz niech nic nie odpada no juz się przyzwyczaiłam ze to synuś ... no ale ja pisiorek czarno na białym widziałam :)
 
Dowiedziałam się na 1. Prenatalnym, chyba 13 tydzień był i w dodatku fotke mam z siusiakiem, który się po prostu wchłonął[emoji6] teraz mam 21 w 2. Nogi ma dlugasne i ledwo zmieściły się w górnej granicy pomiaru.
No i chyba będzie Gabi [emoji6]
Więc dziewczyny, możecie jeszcze mieć wymarzone pannice [emoji3]

Aria, js też siusiaka widziałam heh ale Ty widzialas niedawno, wiec pewnik

Napisane na Tab2A7-10F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Joani serio :-o ale szok :-D najważniejsze że zdrowe maleństwo :-*

Gnidka na tych zdjęciach to te narządy są totalnie nie doodroznienia :-o

Joani ja lecę na usg w czwartek ;-)


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dlatego pytałam w którym tygodniu się dowiedziałaś, bo musi być super specjalista by poznać płeć na 1 usg genetycznym ;) ale niektórzy po kącie nachylenia potrafią powiedzieć ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry