reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Z tego jak czytalam to pomyłki z tego testu zdarzaja sie niezwykle rzadko i jakies odszkodowania sa z tego tytulu, gdyby wyszlo, ze np. dziecko zdrowe a urodzi sie chore.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
No własnie dawali 120000zł odszkodowania do połowy 2015 roku, bo wtedy badania były robione za granica chyba Bruksela, teraz robia w Warszawie to nie ma oidszkodowan jak sie z wynikiem oni pomyla tylko jak wyjdzie mi negatywny to daja 1200zł na amino.
 
reklama
A to tylko w przyp. Polaków? Czy w innych krajach są nadal te odszkodowania? A jak jednak zdarzy sie pomylka i komus wyjdzie dobrze i nie zrobi amnio a dziecko jednak bedzie chore?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aria ale to nawet nie Twój post podniósł mi tak ciśnienie:) jak ja bym napisała takiego posta "Jak czytam to co dziewczyny pisza to wnioskuje ze w Polsce nie ma takiego poszanowania plodu jak w Uk. Wszystko jest fajnie jak dziecko zdrowe. U nas to nawet moze idzie w druga skrajnosc. Jestescie moze na forum pazdziernikowek na fb? Tam jest dziewczyna ktorej lekarze w Polsce powiedzieli ze czeka sie juz tylko na smierc dziecka a u nas sie takie dzieci ratuje do konca. Czy to dobrze, nie wiem. Ale w Posce sporo badan nie jest wykonywanych. Ja juz pod tym wzgledem wole te zacofana Anglię " a na to inna " zagraniczna"
Mama by dopisała cieszę, ze u nas jednak sie dba o kobiety w ciazy to mysle, ze tez by zawrzało. Wiem powinnam to przemilczeć bo każdy ma prawo do swojej opini i ja tego nie zmienię ale niestety podejrzewam ze W ciazy moj zdrowy rozsądek wydałam z moczem co godzine. Wiec prosze zostawmy juz ten temat:)
Masz chyba za dużo czasu bo chrzanisz w kółko o jednym. W ciąży jesteś czy co? Pisałam do Ciebie w ogóle? Odwal się :p
 
no właśnie a ja mam ten problem... teraz tez siedze i oczy mi juz z orbit wychodza od wgapiania się w chłopięce imiona i dalej nic nie wiem :oo: póki co mam na liście 17 wybranych i teraz będzie odrzucanie, które potrwa pewnie kilka tygodni albo miesiecy ... bosz...:/
Wow! 17 ? mi sie 4 podobały haha :D
 
reklama
Do góry