reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Nasze przepisy kulinarne

reklama

stonka84

Aktywna w BB
Miasto
Sandomierz
Rozwiązania
0
Też takie robie jest bardzo bardzo dobre jeśli ktoś lubi bardzo słodkie ciasta :-)

meg88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja kiedyś robiłam to ciasto ale jak dla mnie jest już za słodkie, przejadło mi się :-)

neilaaa

Miasto
Zagłębie Dąbrowskie
Rozwiązania
1
Ja polecam blog Link do: Qchenne-Inspiracje! Jak schudnąć bez jojo. Jak leczyć się dietą. można znaleźć wiele fajnych przepisów, poza tym uwielbiam Link do: Kwestia Smaku | Wyjątkowo na co dzień!.

Któraś z Was pisała o blogu Moje Wypieki i powiem szczerze że uwielbiałam ten blog, nadal z niego czasami korzystam ale wkurzają mnie przepisy ze składnikami które jedynie można dostać za granicą, poza tym są bardzo drogie. Wiele ciast które robiłam wychodziły bardzoooooo słodkie a wieczny krem z mascarpone już mi się znudził, ale na pewno jeszcze powrócę na ten blog.

M

MartaDiabłaWarta

Gość
@neilaaa ja pisalam o mojewypieki.com
Ja robię tak, że jak mi ciasto za pierwszym razem jest za słodkie to zmieniam przepis i daje wg swojego gustu. Składniki w wiekszosci mam lub stosuje zamienniki. Pomyślałam, że jest wsrod nas kilka dziewczyn z uk i może im się przydac taka inspiracja na święta ;)
ps.probowalas od niej jesiennej szarlotki? moja rodzina(7osob) na 1 posiedzenie zjada cale ciasto. :)

zgadzam się z Tobą kwestia smaku to bardzo dobra strona.

Wesoła Kobietka

Miasto
śląskie
Rozwiązania
0
Patka też lubię to ciasto, ale tylko dwa razy dotąd robiłam. Z krowka to wszystkie słodkie. Ja najczesciej zagladam na kotlet.tv, ale na kwestia smaku również.

luckychoice

Rozwiązania
0
Po wytrawne dania też sięgam do Kwestii Smaku :) Czasem zaglądam też na przepisy Magdy Gessler.

W kwestii wypieków, już zresztą o tym pisałam kiedyś, mam swoją jedną mistrzynię właśnie Panią Dorotkę z mojewypieki.com

Neilaaa, Marta, dla mnie większość tych przepisów jest przesłodzonych, zawsze w ciemno odejmuję 1/3 cukru, często też czytam wszystkie komentarze pod przepisem, żeby sprawdzić jak ludzie oceniają poziom słodkości. A już zwłaszcza jak są to przepisy inspirowane Nigellą, wtedy to 1/2 słodyczy odejmuję :D Poza kwestią ilości cukru, która jest bardzo indywidualna i na szczęście stopniowalna, nie mam zastrzeżeń do jej przepisów, zawsze wszystko wychodzi i to od najprostszych ciasteczek po wielowarstwowe torty :) Tych niektórych produktów trzeba się czasem naszukać, ale zwykle inwestuję w nie, jak wystarczają na kilka razy.

reklama

Taka_ja

Rozwiązania
0
A znacie może jakiś wypróbowany przepis na smaczny sernik z "sera z wiaderka" ?

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry