reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Malutkans tak mi tez teraz gin kazał sie zjawiać co dwa tyg aż do rozwiązania i dodatkowo mam za kazdym razem robic pomiary ktg. W pon miałam pierwszy raz taki zapis,no i teraz co dwa tyg.
 
O i mam łożysko na ścianie przedniej - co to znaczy, bo nie wiem dokładnie??
ja tez mam na przedniej ścianie. a to znaczy ze jest od strony brzucha łożysko przyklejone do macicy. i nikt mnie nie straszył ze będzie cc. może jesli łożysko jest nisko to wtedy.

wspaniałe wieści u was dziewczyny i zdjęcia dzieciaczków piękne.
 
. O i mam łożysko na ścianie przedniej - co to znaczy, bo nie wiem dokładnie??

ja też mam na ścianie przedniej, to nic złego, takie połozenie, nie mylić z łozyskiem przodującym. (jak miała Asteria)Przy takim łożysku można słabiej czuć ruchy dziecka i to nie oznacza cc, przy przodującym moze być cc ale przy łozysku na ścianie przedniej nie
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje udanych wizyt, sliczne macie zdjęcia, aż czasem żałuję że się nie zdecydowalismy na 3d, ale ufam mojej lekarce i wierzę że widzi na swoim sprzęcie co ma widzieć:-)

Alka trzymam kciuki żebyś szybko i bezproblemowo wróciła do domku!
 
reklama
a dziewczyny mam pytanie w którym tygodniu miałyście cytologię? bo dziś słyszałam, że powinna być robiona w 12 tc a ja miałam w 6 i to wszystko.jest ok?
 
Do góry