reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Nessi na krwiaka nic, tzn luteine dopochwowo nadal, martwię się bo krwiak możesz się wchłonac i nie będę nawet wiedzieć, mogę plamic i z dzieckiem ok będzie a może być najgorsza opcja ze podczas plamienia krwiak spowoduje poronienie ale tej opcji nie biorę pod uwagę,
Do tego hemoglobiny mam 10,1 a norma od 12, jak usłyszał za 4 cc to powiedział że ryzykuje życiem.
Także cieszę się że z Dzidzia ok że dzidzia nadrobila ale niektóre wiadomości mnie zmartwily, ale wierzę i jestem dobrej myśli.
 
reklama
Nessi na krwiaka nic, tzn luteine dopochwowo nadal, martwię się bo krwiak możesz się wchłonac i nie będę nawet wiedzieć, mogę plamic i z dzieckiem ok będzie a może być najgorsza opcja ze podczas plamienia krwiak spowoduje poronienie ale tej opcji nie biorę pod uwagę,
Do tego hemoglobiny mam 10,1 a norma od 12, jak usłyszał za 4 cc to powiedział że ryzykuje życiem.
Także cieszę się że z Dzidzia ok że dzidzia nadrobila ale niektóre wiadomości mnie zmartwily, ale wierzę i jestem dobrej myśli.

Kochana w takim razie musisz dużo wypoczywać/leżeć chociaż zdaję sobie sprawę, że przy dzieciach się nie da. Duży jest ten krwiak ? Trzymam kciuki ażeby się bezpiecznie wchłonął. Co do hemoglobiny to w ciąży bardzo często spada ... ja w pierwszej też miałam anemię. Przepisane masz żelazo ?
 
Chyba mi post skasowało - 6,5 lub 7'0 tygodnia :-) :-)
 

Załączniki

  • 1457977545275.jpg
    1457977545275.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 321
  • 1457977555113.jpg
    1457977555113.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 346
reklama
Piękne maluchy :)


Ann_ kochana, będziemy Wam laski podbierać :D
Ej ej :p
:-*
A ty kiedy na usg?

Chyba mi post skasowało - 6,5 lub 7'0 tygodnia :-) :-)
I ty tutaj? :-o :p

U nas jest serduszko ;))) dziekuje dziewczyny za kciuki :)

Spłakalam sie oczywiście na usg az :)

Ale zeby nie było za dobrze oczywiście pojawił sie krwiak ale pogodzimy go - syn dał radę wiec kolejna dzidzia tez da :)
Kochana cudowne wieści :-*
Poza tym krwiakiem, ale dasz radę :-)
 
Do góry