reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Gratuluje ;).Dawno nie pisałam,bo jestem zabiegana . bylam dzis na pobraniu krwi i oddaniu tego moczu
mialam te badania co wypisywala mi wtedy gin . zaplacilam 201 zl. taa...
niektore wyniki mozna odebrac jutro w niektore za 2-3 dni ,ale za 3 dni to bedzie sobota,przychodnia zamknieta wiec pojde odebrac w poniedzialek. wiec pon /wt ide do mojej gin z wynikami.
 
dlatego gin z 19.04 przeszla na 25/26.04 jeszcze dokladnie nie wiem bo sie do niej nie umawiam . jade i i przyjmuje. jak bede po badaniach to dam znac ;)
 
Maleducada gratulacje :)

Mi obie lekarki wyliczyły termin z OM, a na wydruku z pierwszego usg nawet nie mam daty porodu.
Ale mam wrażenie, że skoro pierwsza pospieszyła się o 5 tygodni, to drugie też nie dotrwa do 40, choć mam nadzieję, że wcześniakiem nie będzie.

Linka, kciuki zaciśnięte :)
 
Lilith tak, tak, zdjęcie mam tylko pojechałam po lekarzu do siostry bo ona się w tym czasie Natanem zajmowałam i tam zostawiłam, nawet mąż jeszcze nie widział, ale pewnie w sobotę tam będę to wezmę i się Wam pochwale :p
 
Maleducada czekam na zdjęcie :D i pieknie gratuluję :)
Fajna taka lekarka, moja mnie wkurza Tym że wiecznie spóźniona ale bada jak Twoja, wszystko dokładnie i kilka razy dała mi serduszka posłuchać mega cudowne wrażenie :)

Marti trzymam kciuki za tą wizytę ;)

Linka czekam na wieści :) i kciuki mocno zaciśnięte :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry