reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

Aob gratuluję chłopczyka!! Ty już po a my dopiero śniadanko..
Nie przejmuj się wizyta, to pewnie dlatego ze ostatnio miałaś jedna gratis dodatkowo hihi.

Milia Cora, super gratki ze wsio dobrze! A co z ta macica??

Joasia bo Iza dała zdjęcie a Milia nie. O to chodzi?

Diabliczko jutro..


Kciuki dziewczyny!!
 
reklama
Hej ja dzis rano na IP wylądowałam bo plamienie sie nasiliło do tego stopnia, ze (za przeproszeniem) poleciało po nodze:( ale dzidzia ok, wszystko wyglada dobrze, nadal nie wiadomo skad tak mocne te plamienia:(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi a Ty zaczelas trochę bardziej uważać na Was czy ciagle w ruchu??
Ciesze się, że z maluszkiem dobrze.. I oszczędzaj się kochana..
 
Ivi przykro mi ale najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze, odpoczywaj więcej a wszystko będzie dobrze
 
Lilith no masz rację ☺ ciesze się,że chociaż widziałam maluszka

Ivi kochana uważaj na siebie! Dobrze, że z dzidzia ok

Iza ja też z Wami najwięcej gadam o ciąży a nawet z rodziną nie tyle ☺ pewnie jak brzuch będzie spory to więcej będą zwracać uwagę ☺ choć o dziwo mój dziadek najwięcej zagadkę o maluszka heh
 
Gratuluję dziewczyny :)

Ivi proszę uważaj na siebie :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzoasia bardzo mi przykro tulę Cie mocno ;*




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry