reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wrażenia ze szkoły rodzenia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
gdzieś tu wcześniej był podany link do tych filmików i nawet rejestrować się nie było trzeba... tylko gdzie?:eek:
 
reklama
wczoraj zaliczyliśmy pierwsza wizytę w szkole rodzenia, było to bardziej spotkanie organizacyjne. Zajęcia są darmowe, a położna, która je prowadzi przychodzi również po porodzie do domu. Troszkę opowiedziała o szpitalach, w których planujemy rodzić, że mamy sobie dokładnie przeczytać swoje prawa i je egzekwować. Powiedziała nam aby dopytywać się, czy w wybranych szpitalach jest możliwość porodu w pozycji wertykalnej i czy na każdym etapie porodu, czy tylko w I fazie. Dodatkowo powiedziała, żeby poza kartą ciąży zabrać ze sobą do szpitala wyniki w formie papierowej. Chodzi głównie o te badania, które były robione jednorazowo oraz jeśli na każdym usg wychodził inny termin porodu to wszystkie te badania. Spotkań ma być ok 10. jest nas tylko 4 tak więc bardzo kameralnie.
 
ja zaczynam szkołe w poniedziałek :)
w szpitalu w którym będę rodzić - więc poznam wszystkie położne uff :tak:
poniedziałki - 8 ich będzie - to teoria
środy-piątki - to praktyka :)
już się nie mogę doczekać pierwszych zajęć i zobaczymy czy będzie fajnie :cool2:
 
Dzisiaj zupełnie przypadkiem udało mi się znaleźć bezpłatną szkołę rodzenia w okolicy, zajęcia zaczynają się jutro :-)
Strasznie się cieszę, bo już myślałam, że ominą mnie takie zajęcia z braku kasy
 
Ja byłam w zeszłym tygodniu pierwszy raz. Okazało się że moja koleżanka z liceum która jest położną prowadzi zajęcia i sie do niej wybrałam. W sumie 8 spotkań, a pierwsze to było raczej organizacyjne i relaksacyjne.
Jutro mam kolejne z ćwiczeniami rozciagającymi i wszystkim co dotyczy 3 trymestru- jakieś objawy, kiedy wyczuć że to poród itp. Zobaczymy czego się dowiem, bo powiem szczerze że po zeszłym tyogniu jestem bardziej przerażona tym wszystkim niż jak zyłam w błogiej nieświadomości. :eek:
 
reklama
Doe a już się z Tobą skontaktowali odnośnie tego warsztatu? Ja już się zapisałam. Jeśli się ze mną skontaktują to się spotkamy :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry