reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia

reklama
Agulqa przegapiłam Twoją fotkę. Super para ale proszę jeszcze jakieś bliższe zdjęcie :)))

Pokażę Wam moją ciapkę jeszcze ze szwami (1,5 roku) i obecnie:
 

Załączniki

  • DSC_0074.jpg
    DSC_0074.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC_1466.jpg
    DSC_1466.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 128
Na pierwszy rzut nikt nie widzi, chyba, że powiem to po przyjrzeniu się widać. Z wiekiem coraz mnie będzie widać a jak będzie starszy to jeszcze można laserem poprawić.
 
Aza aż mnie brzuch zabolał, jak sobie wyobraziłam jak synek wyglądał zaraz po zdarzeniu, ciarki na plecach. Ale ładnie się wszystko pogoiło i tak jak mówisz jak mu coś tam będzie przeszkadzało w podrywach :-D zawsze można laserem potraktować bliznę :tak:
 
Mój Antek ma taką 5 centymetrową bliznę na brzuchu po operacji - śmiejemy się z Mężem, że będzie dziewczynom wmawiał, że blizna jest z Wietnamu ;)
 
reklama
Do góry