reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

dziewczyny rozmnażajcie się.. nie wahajcie się, jeśli wam instynkt podpowiada...
ja swoje marzenia mam dwa w domu spełnione.. marzenia=cudy...
 
reklama
a ja cholercia boję się drugiego dziecka, może to głupio zabrzmi, ale boję się, że będzie chore, z wadami, że będą jakieś komplikacje przy porodzie, nie wiem, to mnie przeraża:no:
 
dziewczyny rozmnażajcie się.. nie wahajcie się, jeśli wam instynkt podpowiada...
ja swoje marzenia mam dwa w domu spełnione.. marzenia=cudy...

eh ja nie wcześniej niż za 2 lata, teraz nie mamy na to miejsca :(

aga ja tez mam takie obawy, ale skoro pierwsze zdrowe to powtarzam sobie ze drugie tez takie będzie, bardziej sie martwię ze przytrafia się bliźniaki...
 
nie martwcie się, że bedzie chore.. przeciez jestescie zdrowe.. młode.. loozik... a poza tym robi sie przeciez badania... i poza tym co za głupie myślenie, że będzie chore!!! będzie zdrowe i piękne.. i wymarzone....
 
sio!
e40ed36fd52070e19eca55c11b792af2d6a34952.jpg
 
estragon bardzo rzadko lekarze zlecaja zrobienie badan poziomu hormonow przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych bo to za drogi interes, zwykle opieraja sie na wywiadzie.


Tak apropos badania poziomu hormonow. Po moim meg dlugim okresie prxy braniu tabletek...wybralam sie do mojeje lekarki rodzinnej po skierowanie do gina. Ta natomiast skierowania jako takiego mi narazie nie dala....durna baba ...tylko zlecil badania hormonalne...to akurat ok. wlasnie wrocilam z badan....i zaplacilam bagatelka 73 euro...dodam,ze nie robilam ich prywatnie tylko na tutejsza kase chorych. Na sczescie te wszystki badania, leki i inne wizyty u nas sie odlicza od podatku. Jak hormony beda ok to pewnie mi nie da tego skierowania i pojde prywatnie bez skierowania i zaplace 120 euro....zeby mi sprawdzaila czy tak naprawde Mercilion co biore jest dla mnie ok.
 
No i się dowiedziałam bo byłam u swojej ginki i po Azali jak si kończy możną brać już normalne tabletki.Nie trzeba czekać aż okres przyjdzie.Panie się zdziwiły ze ja chce mieć te tabletki co się przy nich miesiączkuje.Bo przy azali nie mam.
 
reklama
Do góry