reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
Dziewczyny karmiące piersią, czy wszystkie po ciąży dostałyście już @ ? Ja jeszcze nie mam,a karmię tylko w nocy,co miesiąc boli mnie brzuch jak na @ i jej nie mam.Przy karmieniu piersią Julii nie miałam dłużej okresu,ale ją karmiłam intensywnie i w dzień i w nocy.
 
Julita jest na to sposób;-)
Karmisz jeszcze Majeczke?

a co karmienie ma co okresu? Ja karmie i mam....

Dziewczyny karmiące piersią, czy wszystkie po ciąży dostałyście już @ ? Ja jeszcze nie mam,a karmię tylko w nocy,co miesiąc boli mnie brzuch jak na @ i jej nie mam.Przy karmieniu piersią Julii nie miałam dłużej okresu,ale ją karmiłam intensywnie i w dzień i w nocy.

Ja agusie karmie dośc często - przy zębach potrafiła nawet 5-6 razy w nocy wstac jeść, a teraz standard to 2 razy. No i poza nocnym wstawaniem karmienie przed snem i 2-3 razy w ciagu dnia. Okres wrócił jak mała skonczyla 7 miesiecy ale jest bardzo dziwny. Raczej to plamienia niz normalny okres, cykl trwa prawie 40 dni i nic nie boli. Myslę że dopiero jak całkiem przestane karmic to wróci normalne krwawienie.
Moja kolezanka karmila tylko w nocy i okres wrócil jak synek miał 1,5 roku, takze mysle ze nie masz sie czym przejmowac, a nawet wprost przeciwnie - ciesz sie ;)
 
Dziewczyny karmiące piersią, czy wszystkie po ciąży dostałyście już @ ? Ja jeszcze nie mam,a karmię tylko w nocy,co miesiąc boli mnie brzuch jak na @ i jej nie mam.Przy karmieniu piersią Julii nie miałam dłużej okresu,ale ją karmiłam intensywnie i w dzień i w nocy.

Agnieszko ja karmię małą w nocy i 2--3 razy w dzień i nadal nie mam @.
 
Dziewczyny karmiące piersią, czy wszystkie po ciąży dostałyście już @ ? Ja jeszcze nie mam,a karmię tylko w nocy,co miesiąc boli mnie brzuch jak na @ i jej nie mam.Przy karmieniu piersią Julii nie miałam dłużej okresu,ale ją karmiłam intensywnie i w dzień i w nocy.
Agnieszka ja karmie ok 4 razy w ciagu doby i tez nie mam @, brzuch tez mnie boli jak na @ i co miesiac mi sie wydaje ze to juz a jej nadal nie ma:)
a co karmienie ma co okresu? Ja karmie i mam....
to były dwa rozne pytania:)

Tysia, Asi pewnie chodziło o kolejne bobo :)
dokładnie o to mi chodziło;)
 
Gabrynia pije cycusia często kilka razy w ciagu dnia i w nocy 2 razy musowo i nie mam @, ale się nie przejmuje bo po Zuzi (którą karmiłam bardzo krótko dostałam dopiero jak miała 7 m-cy
 
Dziewczyny karmiące piersią, czy wszystkie po ciąży dostałyście już @ ? Ja jeszcze nie mam,a karmię tylko w nocy,co miesiąc boli mnie brzuch jak na @ i jej nie mam.Przy karmieniu piersią Julii nie miałam dłużej okresu,ale ją karmiłam intensywnie i w dzień i w nocy.

a co karmienie ma co okresu? Ja karmie i mam....



Ja agusie karmie dośc często - przy zębach potrafiła nawet 5-6 razy w nocy wstac jeść, a teraz standard to 2 razy. No i poza nocnym wstawaniem karmienie przed snem i 2-3 razy w ciagu dnia. Okres wrócił jak mała skonczyla 7 miesiecy ale jest bardzo dziwny. Raczej to plamienia niz normalny okres, cykl trwa prawie 40 dni i nic nie boli. Myslę że dopiero jak całkiem przestane karmic to wróci normalne krwawienie.
Moja kolezanka karmila tylko w nocy i okres wrócil jak synek miał 1,5 roku, takze mysle ze nie masz sie czym przejmowac, a nawet wprost przeciwnie - ciesz sie ;)

heloł:)

Ja nadal karmię, przed snem w dzień i w nocy :) i @ oczywiście jest :-) od 9 miesiąca synka mam @ i już przywykłam hehe chociaż w kwietniu nie miałam ;p także różnie z tym jest :D
 
reklama
Do góry