reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nazwisko dla dziecka

reklama
no niestety tak jest.... na szczęście tyle latek miałam na luzik, że teraz to już chyba czas na bobaska
 
a ja mam 27 lat, tymkowy tatus 32 i niby tez juz byla pora na dziecko i niby bylismy calkiem dorosli a jednak bardzo musielismy dojrzec i ciagle dojrzewamy...moj synek nie byl planowany ale w tej codziennej zapierdalance, w tym pedzie po wiecje i lepiej nigdy chyba bym nie zaplanowala ciazy... dobrze sie stalo jak sie stalo ;D
 
mea-masz rację, w dzisiejszym pędzie nigdy nie będzie dobrego czasu na dziecko, nawet becikowe nie pomoże
 
Hej dziewczyny!
Ja zaszłam w ciążę naprawdę w najgorszym z możliwych momentów.
Jestem za granicą, bez pracy i rodziny.
Mam tu jedynie chłopaka i na szczęście on ma pracę, ale słabo platną, i nie wiem jak to będzie.
Chociaż z drugiej strony... w tym roku skończę 35 lat, więc to ostatni dzwonek.
Co do nazwiska to nasze dziecko będzie mialo nazwisko ojca. Nie jestem pewna, ale może w przyszłości się pobierzemy i wtedy tylko ja zmienię nazwisko.
 
Magda71-Ty się nie zamartwiaj. Chłop znajdzie lepszą pracę i dacie radę. Faktycznie chyba ostatni dzwonek. A ten jak na razie najgorszy moment życzę, żeby jak najszybciej został jedynie wspomnieniem. Trzymaj się.
 
ja nie mam slubu z ojcem Milenki i mala ma moje nazwisko i musze powiedziec ze ja akurat jestem bardzo zadowolona z tej decyzji bo nigdy nic nie wiadomo a jeslibysmy sie kiedys na slub zdecydowali to wtedy mozna pomyslec nad zmiana
 
reklama
my jesteśmy po ślubie.tyle ze ja mam dwa nazwiska.swoje i męża.a nasza córcia będzie nosiła nazwisko swojego tatusia.

co do obu nazwisk,to teraz bym została tylko przy jednym - męża.bo z dwoma są problemy.zwłaszcza ze moje nazwisko w sumie ma 24 literki ;D
 
Do góry