reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Neoparin w ciazy

Isiaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
32
Hej dziewczyny:)
Czy któraś z Was miala przestać brać zastrzyków w 12tc ?

Lekarz zadecydował, ze nie musze juz brać zastrzyków,jestem po invitro.Dzisiaj pierwszy dzień bez zastrzyku ale mam cały czas wątpliwości i obawy czy nie powinnam dalej ich kontynuować.
Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy, biore eurythox i jod, to moja pierwsza ciąża, lekarz o tym wie ale tak zadecydował. Co o tym myślicie?
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Czy któraś z Was miala przestać brać zastrzyków w 12tc ?

Lekarz zadecydował, ze nie musze juz brać zastrzyków,jestem po invitro.Dzisiaj pierwszy dzień bez zastrzyku ale mam cały czas wątpliwości i obawy czy nie powinnam dalej ich kontynuować.
Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy, biore eurythox i jod, to moja pierwsza ciąża, lekarz o tym wie ale tak zadecydował. Co o tym myślicie?
Hmmm ja obecnie 33tydz i mam brać do dnia wcześniej niż cc
 
No właśnie...czemu tak szybko;)? Moze poszukac innego lekarza i skonsultować z nim ten temat;)?
Nie mam pojęcia... Ja biorę neoparin i acard bo jestem po 2 poronieniach... A może w Twojej sytuacji faktycznie nie ma sensu ciągnąć dłużej ? Ciężko powiedzieć ale jak masz wątpliwość to skonsultuj z kimś jeszcze
 
Ja bralam do konca 7 miesiaca. Ale u mnie wczesniej byly dwie straty.
Ciaza 'naturalna'... Balam sie odstawienia ale lekarz byl nieugiety - nie zauwazylam zmian po odstawieniu, na szczescie bylo ok.

Na Twoim miejscu skonsultowalabym z innym lekarzem bo 12tc to wczesna ciaza.
 
Hej dziewczyny:)
Czy któraś z Was miala przestać brać zastrzyków w 12tc ?

Lekarz zadecydował, ze nie musze juz brać zastrzyków,jestem po invitro.Dzisiaj pierwszy dzień bez zastrzyku ale mam cały czas wątpliwości i obawy czy nie powinnam dalej ich kontynuować.
Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy, biore eurythox i jod, to moja pierwsza ciąża, lekarz o tym wie ale tak zadecydował. Co o tym myślicie?
Przy tarczycy wazna jest tez wit D - mam nadzieje, ze tez ja suplementujesz.
 
Ale dali Ci tak profilaktycznie te zastrzyki czy ze względu na wyniki badań? U mnie w klinice zawsze dawali profilaktycznie, ale od immunologa miałam też zlecone badania na trombofilię i na podstawie wyników mam brać zastrzyki minimum do końca ciąży. Jeśli w wynikach wszystko ok to pewnie brak wskazań do kontynuowania zastrzyków
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Czy któraś z Was miala przestać brać zastrzyków w 12tc ?

Lekarz zadecydował, ze nie musze juz brać zastrzyków,jestem po invitro.Dzisiaj pierwszy dzień bez zastrzyku ale mam cały czas wątpliwości i obawy czy nie powinnam dalej ich kontynuować.
Mam stwierdzona niedoczynność tarczycy, biore eurythox i jod, to moja pierwsza ciąża, lekarz o tym wie ale tak zadecydował. Co o tym myślicie?

Nie jestem w ciąży ale mam takie same zalecenia, że heparyna do12 tc 😉
 
Do góry