reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

reklama
ja przy pierwszym dziecku korzystałam z niani w postaci mojej mamy :):):) zawsze przy małej była któraś z nas, więc nie myślałam nawet o takich urządzeniach. teraz w lipcu jak na świat przyjdzie Grześ nie będę już miała takich luksusów... - mama niestety nie jest już w stanie pomagać mi w opiece... rozglądam się więc i zastanawiam nad elektroniczną nianią... słyszałam dużo dobrego o avencie - fajne są takie rozbudowane wersje z kamerkami, gdzie na ekranikach można podglądać naszego bobasa :)
 
Mamusie! Korzystałyście??? Warto kupić??? Jeżeli tak to jakiej firmy polecacie???

ja używałam i używam cały czas. Nawet dla starszych dzieci są super, sprawdzają się one na wyjazdach, śpiące dziecko możesz zostawić w pokoju czy domku a ty możesz ze spokojem wyjść- świetna sprawa.
Ja mam avent dość droga niania ale działa do tej pory ( podaje temp. wilgotność - ważna funkcja, ma kołysanki itp.)wróć uwagę na zasięg moja działa nawet gdy jestem kilkanaście metrów poza domem.
 
Używałam niani jak córeczka była niemowlakiem. Najważniejsze to potrafić to używać, bo niektóre są naprawdę skomplikowane w użyciu. Natomiast nie da się ukryć, że jest to świetne wyjście i pomoc do opieki nad dzieckiem. Kamer nie polecam.
 
My mieliśmy nianię z dwoma odbiornikami (http://www.philips.pl/c/avent-elektroniczne-nianie/25121/cat/). Przyznam, że było to bardzo wygodne rozwiązanie. Maleńka córeczka spała w swoim pokoiku na górze, a ja bez obaw krzątałam się na parterze domu. Jeden odbiornik miałam w salonie, gdzie przebywał mąż, drugi brałam ze sobą do łazienki i oboje czuwaliśmy. Często też zabieraliśmy nianię na wakacje. Świetnie sprawdzała się w sytuacjach gdy córka spała w pokoju, a my siedzieliśmy wieczorem na tarasie czy w ogródku. Polecam.
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się, że nianie są baaardzo pomocne przy opiece nad dzieckiem. Tym bardziej jak chce się mieć trochę czasu dla siebie, posprzątać czy po prostu położyć dziecko spać w innym pokoju :) fajne są te nianie z video w których włącza się monitor jak coś jest nie tak i możemy od razu sprawdzić co się dzieje. Kamery faktycznie nie opłaca się kupować bo ona przekazuje nam tylko obraz. Nie zaalarmuje nas jak coś się stanie.
 
Jasne :)

Ja używałam ac-401 Angelcare. Bardzo polecam- niania niezawodna. Po pierwsze jest dwa w jednym- niania plus monitor oddechu (sprawdza się w przypadku noworodka i małego niemowlaka). Po drugie ma fajne inne funkcje- dyskretna lampka, termometr itd.
Mieszkam w mieszkaniu, a i tak używam niani - i to do tej pory, gdy Mały śpi lub drzemie w dzień. Wszystko słyszę, a co ważne- jak dotąd niania nie ściągała głosów dzieciaków z innych mieszkań, mimo że w klatce mamy prawdziwy babyboom :)
 
ja bez tego to sie nigdzie nie ruszam:)) mam dwie nianie elektroniczne, Philipsa angelcare i z chicco. Z chicco jestglosniejsza, wiec zawsze na jakies wyjazdy biore ja, ale w domu wystarczy angelcare,
 
reklama
Nianie z chicco polecam-nie jest skomplikowana i jak słyszałam ma większy zasieg niż inne,a czemu kamerek nie polecacie?wydają się fajne
 
Do góry