Różyczka75
z ogrodu...
Ewka ja sie tez obawiam jak to będzie u mnie..ja wracam do pracy co prawda dopiero 14 września..maly będzie większy, ale jak go te zabkowanie ciagle bedzie męczyć to zwariuje..

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Aha, a gdzie ta nasza AGA???????:-)
Mam nadzieję że wszystko ok u niej..?
![]()
No Aga już się z Różyczką o ciebie martwiłyśmy. Widzę, że z tym jedzeniem to u wszystkich tak samo raz lepiej raz gorzej, Malwinka przyjęła strategię Filipka woli pojeść sobie w nocyjestem jestemale nie było mnie tydzień i nie miałam dostępu do netu:-( u nas raz lepiej raz gorzej, dziś np nie chce jeść. Ale za to w nocy nadrobi 2x po 180 ml :-):-):-):-) a na kolację je kleik bananowy ale łyżeczką, butelką nie chce:-)