reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce mleka

Zmartwionamama

<a href="http://www.suwac
Dołączył(a)
13 Marzec 2015
Postów
39
Miasto
Paryz
Mamusie miksy ek ma 9 miesiecy i nie chce pic mlek wogole ;( próbowałam juz wymieniać na inne bo myslalam ze moze smak mu nie odpowiada ale nic , czy jeśli podaje kaszki na mleku modyfikowanym to wystarczy?
 
reklama
powinno starczyć ale pamiętaj o pojeniu go zwłaszcza wodą a mleko podaj np w zupce mlecznej, deserku domowej roboty
 
Ja mam od położnej taka rozpiskę i w niej jest że dziecko od 9 miesiąca może dostawać tylko kasze na mleku modyfikowanym. Moja jest mlekolubna i dostaje 2 razy kasze i raz mleczko.Grunt żeby były 3 posiłki mleczne.
 
Do góry