reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Niebezpieczne dzieciaczki"

karolkaz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
2 649
Wątek dotyczy naszych pociech oczywiście ale głównie tego że czasami bezwiednie potrafią zdrowo przyłożyć rodzicom np. głową w kość policzkową mamy :) :) :) :) :) :) :)
 
reklama
karolkaz może teraz nie będzie dużo wpisów ale wierzę że za miesiąc, dwa jak nasze dzieci podrosną to i łopatą w łeb dostaniemy :)
 
Ja mam tylko nadzieje ze moje złotko nie będzie takie jak dzieciaki z tego nowego programu super niania. Musze go oglądać żeby mnie po łbie nie prał bo dzwnie tylko mi Kamil wkłada paluchy do ust, nosa ucha. tylko mnie tak ciągnie za włosy że połowa zostaje i tylko mnie z szałem w oczach gryzie dziąsłami w brode :)
 
Agawa1- ale mój Antoś sam siebie np. grzechotką potrafi zdzielić. Ostatnio z całej siły przywalił sobie gryzaczkiem w czoło i o dziwo nawet nie zapłakał tylko się nieco zdziwił ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
no zdziwił sie że ma taką twardą głowe :):):) Kamil z całej siły przyrył nosemw stół bo mu nagle ochota przyszła na gryzienie płaskiego stołu. Zrobił tylko mine a ja myślałąm że p nosie ma. Twardogłowi hehehe
 
Mateuszek strasznie wpina się paluszkami w moją szyję przy tym szczypie i próbuje gryźć brodę. A to szczypanie boli jak cholera ::) No i oczywiście jak ugryzie palca tymy sowimi dwoma dolnymi zębulkami, to mało co skóry nie przegryzie :mad: A wgryza się jak nie wiem co ;D
Pozdrawiam
 
reklama
Emi tez mozna zaliczyc do tej grupy ;D
jak ja trzymam na rekach to jak złapie za moje włosy to tylko płakać z bólu łobuz jeden ciągnie na maksa
 
Do góry