reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedobrze mi-czyli:dolegliwosci ciazowe

ulkan ja też o dziwo mam ochotę herbatę z cytryną, gdzie zazwyczaj herbat nie pijam.. odrzuciło mnie od słodyczy na rzecz konkretów, ale to akurat na plus:tak:mdłości są, w ciągu dnia o każdej porze, raz większe raz mniejsze
 
reklama
ja herbaty nie moge pic blllleeeeee,mieso i wedliny tez sa bleeee i jak czuje dym z papierosow to juz w ogole padam :wściekła/y: osobiscie nigdy nie palilam.
 
mnie jeszcze zaczął drażnić zapach jakichkolwiek perfum czy też płynów i proszków do prania.. Zawsze lubię, jak ubrania ładnie pachną, ale teraz jak to czuję, to mnie na mdłości zbiera..
 
anka mnie bardzo ciągnie do pomidorków:tak: a właśnie zjadłam jogurt bananowy z takimi czekoladowymi płatkami.. ale chyba jednak to nie był ten smak, na który miałam ochotę hehe
 
A ja dzis pierwszy raz mialam problem ze sniadaniem, bo co sobie pomyslalam: omlet, jajecznica na kielbasie, na pomidorach, kanapki z wedlina/serem - to mnie od razu mdlilo. W koncu wyjelam chleb, posmarowalam maslem i nutella i zjadlam 3 kromki! Ze smakiem! I mdlosci przeszly.
A na obiad mialam szczawiowa, pekly 3 miseczki w ciagu dnia...
 
Ones ja dziś wyszłam z domu bez śniadania, rano totalnie nie mam ochoty na śniadanie za to obiad pochłonęłam w 5 sekund... a na kolację już mnie przystawiło ale coś tam zjadłam po Oliwii.
 
reklama
Do góry