reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

Kobity wróciłam! Na bank nie nadrobię zaległości w czytaniu forum...nawet nie próbuję. Zaczynam czytać i pisać od jutra. Goście pojechali, Majka sypia 1 pół godziny, a potem drugi raz ok. 1,5, więc czasu jak na lekarstwo...Mam nadzieję, że wszystko u każdego ok. dzieciaki ślicznie rosną i radośnie się rozwijają.
Buziaki dla Mamuś i Ich Pociech :-)
 
reklama
Jestem po... iluś tygodniach nieobecności.
Jeszcze nic nie przeglądałam, nic nie czytałam...
Mam psychicznego doła po wizycie w rodzinnym domu. Po raz kolejny stwierdzam, że jednak moja rodzinka nie jest normalna. Nie mniej żal było odjeżdżać.
Mama źle znosi chemię...

Buziaczki dla wszystkich Mamuś, Tatusiów i oczywiście Dzieciaczków!
 
Hej, Monika nie daj się - masz kochanego synka i małe dzidzi, które bardzo potrzebuje wypoczętej i zadowolonej Mamusi! Na pewno nie jest łatwo, ale po każdej burzy wychodzi tęcza :happy2:
 
Moniczko napewno jest ci ciezko, jednak w zyciu czasami tak bywa. Teraz jednak masz dzieciątko które do szczescia potrzebuje szczesliwej mamy. Badz dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze:tak:
Przegladałam sobie dzisiaj listę listopadowych mamusiek, rozmysłałam nad tymi które nas opusciły i nagle doszło do mnie ze juz kupe czasu nie "widziłam " Kairy. Ona sie tak duzo udzielała, moze ja cos przegapiłam, a ona gdzies wyjechała na wakacje z Paulinką ('siostrą blizniaczka mojego Kondzia:-p"):confused:
Nie bede juz wymieniac wielu innych dziewczyn, czasami zastanawiam sie czy moze maja jakies problemy, wiem po sobie ze kiedy wpadłam w depreche to przestałam pisac na forum, a teraz wiem ze to pomaga, więc zachęcam wszystkie do powrotu:blink:
 
Moniczko napewno jest ci ciezko, jednak w zyciu czasami tak bywa. Teraz jednak masz dzieciątko które do szczescia potrzebuje szczesliwej mamy. Badz dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze:tak:
Przegladałam sobie dzisiaj listę listopadowych mamusiek, rozmysłałam nad tymi które nas opusciły i nagle doszło do mnie ze juz kupe czasu nie "widziłam " Kairy. Ona sie tak duzo udzielała, moze ja cos przegapiłam, a ona gdzies wyjechała na wakacje z Paulinką ('siostrą blizniaczka mojego Kondzia:-p"):confused:
Nie bede juz wymieniac wielu innych dziewczyn, czasami zastanawiam sie czy moze maja jakies problemy, wiem po sobie ze kiedy wpadłam w depreche to przestałam pisac na forum, a teraz wiem ze to pomaga, więc zachęcam wszystkie do powrotu:blink:
 
Przegladałam sobie dzisiaj listę listopadowych mamusiek, rozmysłałam nad tymi które nas opusciły i nagle doszło do mnie ze juz kupe czasu nie "widziłam " Kairy. Ona sie tak duzo udzielała, moze ja cos przegapiłam, a ona gdzies wyjechała na wakacje z Paulinką ('siostrą blizniaczka mojego Kondzia:-p"):confused:
O tym samym ostatnio pomyślałam :eek:
 
ja tez ciagle znikam i powacam, ale i tak badzo czuje sie zwiazana z naszym foum i jest badzzo milutko z wami poklikac:-)

Moniczko- wspolczuje ci cierpien i trzymaj sie dzielnie
 
reklama
no i ja też tak ostatnio myślałam o Karolinie... już do niej napisałam wiadomość. jak nie odpisze to mam jeszcze nr na kom...a co, niech wie że za nią tęsknimy:tak:
 
Do góry