• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nieobecnosci...

reklama
dziewczyny dopadła mnie mega grypa, zaraziło mnie własne dziecko i teraz nawet polezec nie daje, wieczorem wiec padam nieprzytomna do łózka i nie mam siły na nic. Jak tylko sie pozbieram to sie pojawie ( a walcze juz od kilku dni :no: )
życze zdrówka zarówno wam jak i maluszkom
pa
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry