reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....niepełnosprawność?

Mam nadzieje,że znajdzie się jakieś wyjście z tej sytuacji i wszystko skończy się dobrze.Ja w każdym razie mocno trzymam kciuki za niunie
 
reklama
My tez mamy szczera nadzieje ze uda nam sie wszystko zalatwic jak trzeba:confused:.na pewno dam znac co i jak i sie nam udalo a jak na razie czekamy:-)
 
dzieki dziewczyny:-).jak na razie dostalismy zaproszenie na sesje odstawiania dziecka od piersi:confused:.Zobaczymy jak to bedzie:-D.
pozdrawiamy:happy:
 
Hej

Pieknie napisalas o swojej coreczce:tak::tak::tak:...i zgadzam sie i z toba i z ktoras z dziewczyn TWOJA CORECZKA JEST IDEALNA:tak::tak::tak:

Sama spedzilam wiele miesiecy (lat) w szpitalach ortopedycznych....widzialam wiele chorych i nieszczesliwych dzieci.
Nastka nauczy sie zyc z taka raczka jaka ma i sama zobaczysz jak bardzo sprawna bedzie ta raczka:tak::tak:...zdziwisz sie:-D

Mam dobra znajoma, ktora poznalam w szpitalu - urodzila sie bez kciukow...a radzila sobie ze wszystkim lepiej niz inni...i nie chciala od nikogo zadnej pomocy

Wiec glowa do gory!!!! Ale oczywiscie nie odpuszczaj tej Brytyjskiej sluzbie zdrowia:no:

Ps Zapraszamy na watek pazdziernikowy!!!!!!!!!
 
Dziekujemy serdecznie Rudson za wpis:-).oczywiscie ze bedzie sobie doskonale radzila bo juz daje sobie swietnie rade natomiast chodzi mi o podejscie tutejszej sluzby zdrowia do dziecka z wada:sorry:.okazalo sie ze mala powinien:baffled: zobaczyc ortopeda po urodzeniu natomiast nic takiego nie nastapilo a my nadal czekamy:eek::eek:
jestem ciekawa jak dlugo to potrwa i mam nadzieje, ze nie tak dlugo jak do genetyka bo u niego nie bylismy jeszcze, a jak dostaniemy zaproszenie na wizyte to z 1,5 miesiecznym wyprzedzeniem :baffled: takze nadal ciszaaaaaa:-(
 
Dziekujemy serdecznie Rudson za wpis:-).oczywiscie ze bedzie sobie doskonale radzila bo juz daje sobie swietnie rade natomiast chodzi mi o podejscie tutejszej sluzby zdrowia do dziecka z wada:sorry:.okazalo sie ze mala powinien:baffled: zobaczyc ortopeda po urodzeniu natomiast nic takiego nie nastapilo a my nadal czekamy:eek::eek:
jestem ciekawa jak dlugo to potrwa i mam nadzieje, ze nie tak dlugo jak do genetyka bo u niego nie bylismy jeszcze, a jak dostaniemy zaproszenie na wizyte to z 1,5 miesiecznym wyprzedzeniem :baffled: takze nadal ciszaaaaaa:-(
Doczekacie się napewno,a jeżeli chodzi o podej ście lekarzy to nie tylko u was jest takie.
 
reklama
No wlasnie wiem ze nie tylko tutaj i niestety to wlasnie my mamy to szczescie ze sprawdzamy to na wlasnej skorze:no:.Probowalam dzisiaj w przychodni dostac jakis namiar na Ortopede ale health visitor mi odpowiedziala ze ona tu nie robila praktyki i nie zna zadnych lekarzy:baffled:.no zeby jakies checi pomocy albo cokolwiek,zupelnie nic:sorry2:.na prawde rece mi opadaja:-(
 
Do góry