reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....niepełnosprawność?

mada80 dziekuje ci za wpis i za dobre slowa a to bardzo duzo.my jestesmy juz na dobrej drodze i wierze ze nam sie uda i na pewno tak bedzie a mala jest za malutka i kazdy lekarz to potwierdza zeby mozna bylo juz cos robic a jak skonczy roczek to nie bedzie ani za pozno ani za wczesnie wiec zobaczymy.buziaki sle wszystkim:-)
 
reklama
To nie dziwię się że jesteś naprawde szczęśliwa,ja te ż bym była.Super,że macie szanse i napewno się uda.Wiesz bardzo fajnie że u nas zaczyna coś działać.Ciesze się i od razu podziele się z wiadomością z siostrą może i oni mają jakieś szanse.Ściskam was mocno i czekam na nowe wiadomosi Pozdrawiam
 
mamoJulci nie wiem jak to bedzie z tym szpitalem nowym w Krakowie ale my nie patrzymy zeby dostac sie tam panstwowo bo niestyty nie mamy czasu na to zeby co pare tygodni latac do Krakowa ale na pewno na poczatek na konsultacje polecimy:-).jesli chodzi o dr. Sienkiela i operacje przez niego dokonane to zeby panstwowo sie dostac to kolejki sa okropnie dlugie ale prywatnie to szybko idzie podsylam link o tym szpitalu Szpital Specjalityczny im. Świętej Rodziny
mozecie sobie wejsc i zobaczyc a nr tel do krakowa do SCANMED to 0126298800
powodzenia i mam nadzieje ze sie tez uda cos zalatwic:tak:
 
Dzięki przekaze to siostrze niech tam dzwoni i się dowiaduje może akurat coś da się zrobić.Dzięki za wiadomości.Naprawde jestem ci za to bardzo wdzięczna.
 
mamoJulci nie ma sprawy jak moge to pomoge bo my musimy sie wszystkiego sami dowiadywac:-),a jak bedziecie miec pytania to smialo piszcie do mnie jak moge to odpowiem na pytania:tak:.pozdrawiam
 
Napewno skorzystam.Jak tylko coś będziemy wiedzieli albo chcieli się dowiedzieć skontaktujemy się.Dzieki
 
Witam zainteresowane mamusie:tak:.
Wyobrazcie sobie ze jednak udalo mi sie poruszyc niebo i ziemie i w koncu ktos zainterweniowal.Mamy namiary na Ortopede tutejszego ktory zostal poinformowany o naszej sytuacji czyli zaczelo sie od tego ze poprosilam tutejszego lekarza interniste o pomoc a tak na prawde to pomaga nam jego zona ktora nie wiem jaka ma specjalizacje ale porozmawiala o malej z ortopeda dzieciecym tutejszym od raczki i sa duze szanse ze moze uda zoperowac sie lokiec bez prywatnych operacji w pl
:-)
 
reklama
To swietna wiadomosc:tak:Czyli i dla Was zaswieciło słonko:-)Bardzo sie ciesze,wrescie szanse na poprawe sytuacji wzrosły.Trzymam kciuki,zeby juz cos ruszyło:happy:
 
Do góry