reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....niepełnosprawność?

reklama
Przykre, zgadzam sie ale i smutne zarazem bo jak nie zaplacisz to nie masz:baffled:
zobaczymy jak wszystko sie ulozy daje im jakies dwa tyg jeszcze to bedzie akurat miesiac i bede pisala skarge do NHS moze cos wtedy ruszy?!:tak:
trzymajcie wszyscy kciuki bo ja jestem juz zmeczona ich niewiedza:-(
 
Wczoraj przyszedl list ze szpitala i juz mialam nadzieje ze to w sprawie wizyty u Ortopedy a tu info o zmianie dnia i godz wizyty u Chirurga Plastycznego:-(, no nic nadal czekamy zobaczymy co bedzie dalej:sorry2:
 
Własnie przeczytałam Wasza historie i sle wam duzo ciepłych uczuc,mam nadzieje,ze troche sie ta słuzba zdrowia opamieta i nie bedziecie musieli tracic czasu na walke o swoje prawa a skupicie sie na leczeniu slicznej nastusi:tak:Wierze,ze wszystko sie ułozy i malutka bedzie miała sprawna raczke..Niestety w Wielkiej Brytani tak własnie wyglada biurokracja...my z mezem czekamy na przyznanie rodzinnego(dodatek na dziecko)juz ponad poł roku.A niektorzy narzekaja na Polske...jak oni tam traktuja ludzi to w głowie sie nie miesci:no:Trzymam za was kciuki,juz niedługo maj to moze w Polsce zrobia cos wiecej dla coreczki:confused:
 
Wczoraj przyszedl list ze szpitala i juz mialam nadzieje ze to w sprawie wizyty u Ortopedy a tu info o zmianie dnia i godz wizyty u Chirurga Plastycznego:-(, no nic nadal czekamy zobaczymy co bedzie dalej:sorry2:
No to faktycznie cię zawiedli.Dobrze że chociaż zawiadomili o zmianie terminu
 
mamo julci dobre i to,pewnie ze tak:tak:.juz nie licze na nich i zaraz w tym tygodniu bede sie starala sama na wlasna reke znalezc ortopede:sorry2:
dziekuje wszystkim mamusiom za wpisy:tak:
 
mamoJulci i pozostale mamusie:-)
udalo mi sie skontaktowac ze swiatowej slawy lekarzem Wlerym Sienkielem ktory ostatnio zoperowal kregoslup i mezczyzna chodzi:szok:.sa wielkie mozliwosci w obecnych czasach i dostlismy kontakt do innego lekarza drBaczara ktory jest swiatowej slawy chirurgiem reki i wyobrazcie sobie ze pod koniec roku otwieraja w Krakowie szpital ktory bedzie zajmowal sie w szczegolnosci dziecmi i wadami takimi jak ma nasza mala:tak:.Mam zadz w pazdzierniku i umowia nas na wizyte.Jestem ogromnie szczesliwa bo Anastasia ma szanse na to ze kiedys moze nawet zapomniec ze moglaby nie miec sprawnej raczki i nawet z tego co wiem moga jej wszczepic proteze paluszkow.
NAWET SOBIE NIE WYOBRAZACIE JAKA TO JEST WIADOMOSC DLA NAS RODZICOW I JAK OGROMNE SZCZESCIE ZE NASZA NIUNIA BEDZIE MIALA NORMALNE ZYCIE.a na chwile obecna mamy przynajmniej taka opcje i wiara na prawde cuda moze zdzialac.Pozdrawiam wszystkich
szczesliwa mama Anastasii:laugh2:
 
reklama
Cieszymy sie razem z wami:tak::tak::tak:To cudowna wiadomosc!!!Wrescie dzieci beda miały szanse na leczenie w kraju i normalne zycie.mam nadzieje,ze Nastusi uda sie pomoc.
 
Do góry