reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.....niepełnosprawność?

Tak mada80 i nawet dostalismy w sobote list z umowiona wizyta do genetyka (W KONCU) na 21-go maja.czekalismy na niego od urodzenia Anastasii:tak:.Zobaczymy jak to bedzie, jakos powoli wszystko zaczyna isc do przodu ale sadze ze jesli ja nie ruszylabym tego to nadal bylaby cisza:baffled:
 
reklama
To jeszce ponad miesiac ale dobre i to:tak:Szokujace jest to,jak rodzice chorych dzieci musza biegac i prosi o pomoc dla nich:no:jakby mieli mało trosk...Brak słow.Strasznie to smutne ze panstwo nie dba o swoich obywateli.O dzieci ktore przeciez beda kiedys pracowac i od ktorych cała Polska bedzie zalezec..Przeciez wszyscy powinni dbac o to,zeby rodziły sie zdrowe dzieci a dla tych chorych robic wszystko,zeby były zdrowe i sprawne.A tu wciaz prosi sie o pomoc w mediach ludzi bo w kasie NBP kasy nie ma...no chyba,ze na nowe auta albo rzadowe samoloty i laptopy..Szkoda gadac..Duzo buziakow dla Nastusi...Wszystko bedzie dobrze:tak:Naprawde w to wierze:-)
 
mada80 my tez wierzymy kazdego dnia i jest dobrze ale jak pojdziemy do lekarza czy fizjoterapeuty tak jak dzisiaj to zabieraja nam ta nadzieje mowiac ze przeciez nie sa jednak ekspertami,strasznie mnie to denerwuje ale coz zrobic nie poddamy sie dopoki wszyscy lekarze nie powiedza ze nic sie nie da zrobic:-).A Nastusia rosnie zdrowa i cieszy sie kazdym dniem tak jak i my:tak:.
 
Z tego co wiem to dzwoniła i prawdopodobnie gdzieś końcem maja albo na początku czerwca ma wizyte u jakiegoś specjalisty.Nic więcej nie wiem na ten temat.Jak się dowiem napewno napisze
 
Dla wszystkich zainteresowanych:tak:
mamy umowiona wizyte do Ortopedy na 30-go kwietnia i wizyte u genetyka na 21-go maja.pelen sukces,no moze nie na 100% ale na pewno jest:laugh2:.dam znac jak nam poszlo a teraz czekanie jeszcze zostaje i odliczanie dni...
 
reklama
Do góry