reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepokalanek a dostinex

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Cześć dziewczyny, moja Pani doktor przepisała mi dostinex na obniżenie prolaktyny, ale też mówiła żebym brała niepokalanek od Swanson. Zastanawia mnie bo czytałam że castagnus nie może być łączony z nim właśnie. Wiecie coś o tym?
 
reklama
Ale masz brać niepokalanek od Swanson czy Castagnus? Bo to dwa różne preparaty.


Poza tym, skoro lekarz tak zaleca to dlaczego podważasz jego zdanie? Jeżeli mu nie ufasz to zmień lekarza. My tu raczej nie mamy medycznego wykształcenia i nie znamy Twojego przypadku i wyników, żeby wiedzieć czy powinnaś przyjmować diostinex z niepokalankiem czy nie.
 
Może inaczej chodziło mi o to że w castagnus też jest niepokalanek, a czytałam że akurat dostinex z castagnusem nie idą w parze , a zastanawiam mnie to czy skoro ja biorę od Swanson czy to też nie współgra ze sobą.
Ale masz brać niepokalanek od Swanson czy Castagnus? Bo to dwa różne preparaty.


Poza tym, skoro lekarz tak zaleca to dlaczego podważasz jego zdanie? Jeżeli mu nie ufasz to zmień lekarza. My tu raczej nie mamy medycznego wykształcenia i nie znamy Twojego przypadku i wyników, żeby wiedzieć czy powinnaś przyjmować diostinex z niepokalankiem czy nie.
 
Może inaczej chodziło mi o to że w castagnus też jest niepokalanek, a czytałam że akurat dostinex z castagnusem nie idą w parze , a zastanawiam mnie to czy skoro ja biorę od Swanson czy to też nie współgra ze sobą.
Ale nadal nie zmienia to faktu, że tak zalecił lekarz. Więc chyba wie co robi, prawda? No chyba, że przyjmujesz coś na własną rękę... To już inna bajka i wątpliwości zrozumiałe. Ale w takim wypadku lepiej zapytać ginekologa, a nie na forum.
 
Chyba, że lekarzowi nie ufasz i negujesz jego metody. Wtedy zamiast specjalistek z forum lepiej poszukać lekarz, któremu się wierzy i ufa. Zupełnie nie rozumiem jak to możliwe, że obce osoby są dla Ciebie mądrzejsze, a ich zdaniem ważniejsze od zdania specjalisty.
 
A czy ja powiedziałam że są mądrzejsze ? Nie, więc proszę nie wyciagaj sama takich wniosków. Na niepokalanku napisane jest że nie można przyjmować z lekami hormonalnymi więc ciekawi mnie czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenia. Tyle w temacie
Chyba, że lekarzowi nie ufasz i negujesz jego metody. Wtedy zamiast specjalistek z forum lepiej poszukać lekarz, któremu się wierzy i ufa. Zupełnie nie rozumiem jak to możliwe, że obce osoby są dla Ciebie mądrzejsze, a ich zdaniem ważniejsze od zdania specjalisty.
 
reklama
A czy ja powiedziałam że są mądrzejsze ? Nie, więc proszę nie wyciagaj sama takich wniosków. Na niepokalanku napisane jest że nie można przyjmować z lekami hormonalnymi więc ciekawi mnie czy ktoś miał z tym jakieś doświadczenia. Tyle w temacie
Zadzwoń do lekarza i zapytaj. Tyle w temacie.
 
Do góry