reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Niepokojące wyniki badania moczu

Kwiat990

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2019
Postów
15
Rozwiązania
0
Witam jestem w 23 tygodniu ciąży . Dzisiaj robiłam badania morfologię i mocz . W morfologii jest je dna nieprawidłowosc Bazofle 0,01 a norma zaczyna się od 0,02. W moczu natomiast mam za dużo bakterii 626,30 a norma jest do 385 ;( tak samo jest z leukocytami 133 a norma jest do 39. Bardzo się martwię to moja pierwsza ciąża . Wizytę u ginekologa mam dopiero 16 października .
 
reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
523
Rozwiązania
5
Wygląda mi to na infekcje, przynajmniej u mnie z podobnymi wynikami moczu tak było. Pewnie lekarz zleci posiew moczu i ustali dalsze leczenie.
 
reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry