reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowy pęcherzyk ciążowy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nikt mi nie ukradł tożsamości. Ale możesz czytać ze zrozumieniem. Możesz stworzyć swój wątek i chwalić umiejętności swojego dziecka.
Ale napisałaś w wątku o złym kształcie pęcherzyka co sugerowałoby ,że Twój syn jest " wybitnie uzdolniony" właśnie przez to, że Twój przypadek był podobny. A to są przecież bzdury.
P.S. czyli jednak miałam rację, że dzień i noc tłukłaś te literki.
Tak byłaś u mnie w domu dzień i noc i widziałaś to 😂
Dziecku było ciężko się rozstać wieczorem z literkami, nigdzie nie napisałam, że to ja Mu tłukłam do głowy. Rozmawiam ze swoim dzieckiem i nazywam otoczenie.
Ciężko Wam to zrozumieć widzę, i to nie ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem.
 
reklama
Za dużo używasz przypuszczeń, „sugerowałoby”. Rozumiem Wasz ból tyłka Dziewczyny, bo Wasze wpisy „sugerują” to 😅
No uśmiałam się po pachy. Uważasz ,że masz dziecko uzdolnione to ok. To uważaj tak sobie. Ale z Twoich wpisow można wyczytać, że pozostałe dzieci to imbecyle bo my przecież mamy " ból tyłka" i zazdrościmy Ci takiego super wybitnego dziecka.
 
No uśmiałam się po pachy. Uważasz ,że masz dziecko uzdolnione to ok. To uważaj tak sobie. Ale z Twoich wpisow można wyczytać, że pozostałe dzieci to imbecyle bo my przecież mamy " ból tyłka" i zazdrościmy Ci takiego super wybitnego dziecka.
Z moich wpisów można wyczytać, że inne dzieci to imbecyle?
Ps. Jednak miałam rację zalecając Ci leczenie się
 
Z moich wpisów można wyczytać, że inne dzieci to imbecyle?
Ps. Jednak miałam rację zalecając Ci leczenie się
No czytam między wierszami. Można tak odebrać Twoje posty. Skoro Ci zazdrościmy to znaczy, że my nie mamy takich uzdolnionych dzieci.
I możesz darować sobie takie osobiste wycieczki. Już Ci pisałam, że nie wymagam leczenia.
 
No czytam między wierszami. Można tak odebrać Twoje posty. Skoro Ci zazdrościmy to znaczy, że my nie mamy takich uzdolnionych dzieci.
A ok, skoro Ty czytasz między wierszami, to nie dziwię się, że na jednym wątku piszesz, że masz 42, a na innym wypierasz sie tego wpisu. Specjalista wskazany.
Twoja aferka, która tutaj nakręciłaś polega na przypuszczeniach, sugerowaniu, i czytaniu między wierszami.
Gratuluję.
 
A ok, skoro Ty czytasz między wierszami, to nie dziwię się, że na jednym wątku piszesz, że masz 42, a na innym wypierasz sie tego wpisu. Specjalista wskazany.
Twoja aferka, która tutaj nakręciłaś polega na przypuszczeniach, sugerowaniu, i czytaniu między wierszami.
Gratuluję.
Skoro wypominasz @jasani jej wpisy, to popatrz na swój, bo coś tutaj ściemniasz.

Cieszymy się, że twoje dziecko jest geniuszem, ALE TEN WĄTEK NIE JEST O TYM.
 

Załączniki

  • IMG_3388.jpeg
    IMG_3388.jpeg
    136,9 KB · Wyświetleń: 136
Skoro wypominasz @jasani jej wpisy, to popatrz na swój, bo coś tutaj ściemniasz.

Cieszymy się, że twoje dziecko jest geniuszem, ALE TEN WĄTEK NIE JEST O TYM.
Faktycznie ściemniam, czyli mogę z @jasani podać sobie rękę.
A ten wątek jest o tym, żeby mi wpierac, ze nazywam inne dzieci imebcylami? Czy będziesz sprawiedliwa, czy może będziesz tylko lajkować Jej posty, chodźby nie miała racji?
 
reklama
Dalej rozpowszechniasz szkodliwe informacje. Wyobraź sobie, że wchodzi w ten wątek matka 15-miesięcznego dziecka i czyta, że twoje dziecko w tym wieku już potrafiło liczyć do 13 i znało alfabet. Co pomyśli taka kobieta niedoświadczona w macierzyństwie? Że z jej dzieckiem coś jest nie tak, bo mówi ledwo mama, tata, miau-miau i muuuuu. I ten wątek nie jest do przechwalania się „co moje dziecko robiło w wieku 15 miesięcy”, autorka o to nie pytała.
A ciekawe co sobie pomyśli taka "świeża" ciężarna, która będzie szukała informacji dotyczących nieprawidłowego pęcherzyka ciążowego, wejdzie na ten wątek i zobaczy te głupie pyskówki? Ludzie, wyluzujcie naprawdę. To już nie pierwszy temat, w którym stałe bywalczynie forum czepiają się jednej wypowiedzi i wychodzi z tego kwas na kilka stron. Dziwię się, że moderacja w ogóle na coś takiego pozwala. Szok.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry