reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niespokojne noce

jak moja corka byla mniejsza to spala ladnie cale noce od pewnego czasu zaczela sie budzic...ale to moze temu ze byla przeziebiona i teraz znowu dostala katarek i moze w nocy to jej przeszkadza bo w dzien nie marudzi ze ma katarek...
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas od półtora roku przespanych nocy w całości było ok 1,5 mca łącznie. Od 7 doby kolki do końca 4 mca, potem w 5 zaczęły iść ząbki i wyrżnęły się dopiero w 9, więc kolejne mce męki nocnej. Od 9 mca idzie ząbek za ząbkiem, ale powoli i boleśnie. Julka się wierci przez sen, popłakuje, postękuje. Budzi się raz od jakiegoś czau ok 4:30 i o 5-5:30 usypia niestety w bujaczku, rzadko ululana ze mną w łóżku ( bo to kończy się przeważnie zabawą ;/). Ale wczesniej to pobudki 5-8 razy na noc. Co chwila jęki i płacz. Podanie picia nie pomaga, głodna na pewno nie jest, a jak tylko wejdę do pokoju to od razu staje na równe nogi i woła mama i koniec spania. Tylko bujak pomaga. Smoka tez nie zamierzam zabrać dopoki nie skonczy ząbkowania, niech sobie bidulka masuje dziąsełka w nocy. W dzień go nie używa wcale.
 
dziewczyny ja tez mam taki problem z moja gwiazdą teraz ząbkuje do tego ma katarek mysle ze to powod 'aktywnych' nocy jak to jedna z mam napisala:)
ciezko jest tu co kolwiek doradzic. moja mała naweet smoka nie chce woli butelke z piciem nawet jak nie pije a chce jej zabrac to sie przebudza ;/
czekam az jej wyjda zabki moze sie uspokoi
 
oj skad ja to znam,moja ma 2 latka i tez od jej urodzin nie przespałam jeszcze CAŁEJ NOCY, owszem raz jest lepiej raz gorzej, ale generalnie spi niespokojnie, ale chyba taki typ z niej:)))

dobrze ze znalazlam ten watek, bo juz sie zaczełam troche martwic;)
 
reklama
u mnie było podobnie. Michaś bardzo źle spał potrafił sie obudzi z takim płaczem że jak by mu nie wiadomo jaka krzywde robili. nie szło gi uspokoić wymyślał ze chce jeść, pić, potrafił nie spać w dzień i nocy cyrk robić. teraz jest od miesiąca spokój śpi całą noc nie płacze. on ze względu na chorobę genetyczną jest pod opieką neurologa. to mieliśmy robione badania w szpitalu wyniki wyszły dobrze. to nasz pani neurolog powiedziała że widocznie jest wrazliw np na zmiany ciśnienia albo odczuwa zmiany pogody, iz tym się zgodze bo on jak tylko ma być zmian pogody to jest nie do zniesienia. neurolog powiedział że może tez w nocy przezywać dzień to co się działo. umysły takich maluszków nie radzą sobie jeszcze tak dobrze z nadmiarem informacji a w wieku około 2 lat zaczynają się śnić im sny. mój mały ostatnio przez sen mówił do taty żeby mu młotka i piły nie ruszał bo on mu pomoże w naprawie:)
 
Do góry