reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietolerancja laktozy

Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
5
Witam.
Moja córka ma 6,5 miesiaca.
Karmie mlekiem modyfikowanym od początku. Zaczynałam od bebilonu, gdy zmienialiśmy mleko poczatkowe na nastepne wybralismy bebiko 2 ( po skonsultowaniu z lekarzem oczywiscie). Po dwóch 2-tygodniach
dopadła nas biegunka i to 2-tygodniowa. Lekarz nie umial stwierdzic czy to rotawirus czy tez nietolerancja laktozy, przepisał nam mleko Enfamil 0-lac, które stosujemy juz 2 tygodnie i poprawa w samopoczuciu lepsza brak biegunki itp. po prostu zlote dziecko. Lekarz kazał nam wrócić po 10 dniach na nasz mleko bebiko. Już po pierwszej butli z powrotem dopadła nas biegunka. Nie ukrywam, że mleko Enfamil 0 lac jest dosc droge, bo koszt karmienia na dwa/trzy dni wychodzi ok. 50 zł. a po drugie mleko te jest mlekiem mlekozastepczym, wiec nie wiem czy moge go dlugo podawac. MOje pytanie to czy moje dziecko mogło nagle dostać nietoleracje czy poprostu bebiko jej nie podchodzi. Boje sie znow zmieniac mleko. Pomozcie wiyta u lekarza dopiero za 4 dni.
 
reklama
Ja bym spróbowała z Bebilonem 2 - może akurat coś w Bebiko nie pasuje.
I bym nie przechodziła na mleko 2 od razu, tylko stopniowo zastępowała 1 miarkę mleka poprzedniego - 1 miarką nowego mleka (by pomału przyzwyczajać organizm).
 
Do góry