reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta ale prawidłowy wzrost

Tysiekk

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Lipiec 2019
Postów
31
Hej,

Mam za sobą dwa poronienia w tym jedno Biochem. Dwójka dzieci na stanie.
Aktualnie karmie piersią, miałam 3 cykle nieregularne, ostatnio obserwowałam (temperatura i śluz), owulacje miałam prawdopodobnie 26-27 dc. Nie wiem kiedy powinien być okres, mniej więcej dzisiaj ? Może wczoraj ? Dzisiaj jest 40 dc.

Od początku cyklu miałam przeczucie, z racji tego już 8dpo (teraz widzę że to było jednak 6 dpo🙈) zrobiłam betę i wyszła… poniżej 1 ! Ale moja intuicja była tak mocna, plus temperatura która pięknie wzrastała, że 16.05, czyli cztery dni po negatywnej becie, 20.05 wyszka ona już 22 ❤️ ale oczywiście w związku z moim doświadczeniem zestresowałam się, że jest taka niska, wczoraj czyli dokładnie 48h po, 22.05 beta wyniosła 54, więc przyrost idealny, ale… dalej to jest niski wynik.
Skąd moje obawy ?

Bo w zdrowych ciążach moja beta dzień lub dwa po okresie wynosiła już ponad 200…

Czy któraś z was miała takie wyniki startowe 12 dpo, 14 dpo i ciąża była szczęśliwa ?
 
reklama
Od czegoś ta beta musi zacząć. Jeżeli przyrost jest w normie, to postaraj się nie stresować na zapas. Poza tym, skoro ostatnie cykle miałaś nieregularne, to to też nie pomaga we "wróżeniu" z bety;)
 
Od czegoś ta beta musi zacząć. Jeżeli przyrost jest w normie, to postaraj się nie stresować na zapas. Poza tym, skoro ostatnie cykle miałaś nieregularne, to to też nie pomaga we "wróżeniu" z bety;)
Wiesz jak to jest… w teorii to sama doskonale wiem, ale cieszę się jak ktoś mi powie te same słowa 🙈
 
Jeśli Cię to uspokoi, powtórz sobie betę dziś. Będziesz miała kolejny przyrost i zobaczysz, czy jest ok.
 
reklama
Do góry