reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Dołączył(a)
30 Marzec 2022
Postów
3
Hej dziewczyny ! Ostatni okres mialam 12.02. 12.03 okres się nie pojawił odrazu zrobiłam testy.. 3 pozytywne. Byłam u lekarza ale on nic nie widzi, mówi że ciaza może był młodsza ale przepisal mi duphaston. Według miesiaczki to 6 tydzień.. dziś zrobilam betę i wynik to tylko 61. Powtórzę za dwa dni ale nie wiem czego mam się spodziewać. Czy to możliwe że ciaza faktycznie ma tylko 4 tygodnie ? W piątek ide na wizytę do ginekologa ale nie wiem czy jest sens..
 
reklama
A monitorowałas jakiś owulacje?
Hej dziewczyny ! Ostatni okres mialam 12.02. 12.03 okres się nie pojawił odrazu zrobiłam testy.. 3 pozytywne. Byłam u lekarza ale on nic nie widzi, mówi że ciaza może był młodsza ale przepisal mi duphaston. Według miesiaczki to 6 tydzień.. dziś zrobilam betę i wynik to tylko 61. Powtórzę za dwa dni ale nie wiem czego mam się spodziewać. Czy to możliwe że ciaza faktycznie ma tylko 4 tygodnie ? W piątek ide na wizytę do ginekologa ale nie wiem czy jest sens..
 
Czekaj, zaraz. Bo nie wiem czy nie pominęłam czegoś ważnego.

Pierwszy pozytywny test miałaś 12.03 a dziś p ponad 2 tygodniach beta 60?
 
Tak zgadza się. U lekarza bylam 25 marca powiedział ze macica powiększona coś się dzieje ale nic nie może obiecać. Teraz idę 1 kwietnia do lekarza ale dziś z ciekawości zrobilam betę i taki wynik..
 
powtorzyłabym bete, zeby wykluczyc blad labolatorium, natomiast…. przykro to napisac, ale jesli labo sie nie pomyliło, to nie liczyłabym na cud.
 
Tak zgadza się. U lekarza bylam 25 marca powiedział ze macica powiększona coś się dzieje ale nic nie może obiecać. Teraz idę 1 kwietnia do lekarza ale dziś z ciekawości zrobilam betę i taki wynik..
Powtórz betę. Jeśli to nie błąd, to niestety nie jest dobrze.
 
Nie wygląda to najlepiej... Ja bym betę robiła nawet jutro, oby w tym samym laboratorium, jak nie rośnie to zadzwoń do lekarza i zapytaj się czy masz brać ten duphaston...
 
reklama
Niestety nie wróży to dobrze. Taka beta zazwyczaj jest w pierwszych dniach ciąży.. nie tygodniach.. możliwe ze była wyższa, ale było poronienie samoistne i zaczęła spadać.. nie chce być tez drastyczna, ale po prostu to dobrze nie rokuje.. tak jak koleżanka wyżej napisała :( czekaj na krwawienie :(
 
Do góry