reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta

Ja miałam ostatni okres 15.02, natomiast 10 marca zrobiłam pierwsza betę i wynosiła ona wtedy 35.36, kolejna beta była o wiele wyższa. Powtórz betę ale myśle, ze może z tego nic nie wyjść..
 
reklama
jeśli test wyszedł 2 tyg temu pozytywny, a teraz beta 61, to niestety raczej nie ma szans na szczęśliwe zakończenie :< ale bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki.
 
Tylko w tej sytuacji dupek jest bez sensu, bo on będzie blokował to, co natura chce zrobić sama... przykro mi, ale rób szybko betę i wtedy lepiej odstawić dupka
 
Wygląda jak poronienie. Dupka bym nie brała bo on tylko może opóźnić krwawienie, a lepiej żeby wszystko wyczyściło sie samo. 3lata temu miałam bardzo podobna sytuacje. Testy pozytywne, według miesiączki niby 6 tydzień ale nic więc nie było, a beta 30 później spadła do 15.
 
Do góry