reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

Dołączył(a)
16 Listopad 2014
Postów
12
hej hej czy któraś z Was dziewczyny spotkała sie z podobnym przypadkiem jak mój ? Mianowicie mam niski przyrost bety
OM 30.09.14 cykle co 28,29,30 dni

1 badanie beta hcg 04.11.14 - wynik: 844,57 mIu/ml
2 badanie beta hcg 11.11.14 - wynik:1843 mIu/ml
3 badanie beta hcg 13.11.14 - wynik:2100 mIu/ml
4 badanie beta hcg 15.11.14 - wynik 2387 mIu/ml

12.11.14 byłam u lekarza na usg , które ukazało moją kropeczkę, zarodek zagnieżdżony , lekarz powiedział ze rozmiary nie odpowiadają 6 tc
wymiary GS 9,2 mm, CRL 1,8 mm = a moze to po prostu mlodsza ciaza....

W przyszłym tygodniu we wtorek ide na USG lekarz powiedział ze zadecydujemy co dalej ...

bardzo sie denerwuje 2 lata temu poroniłam i nie chce ponownie tego przechodzić...

co wy na to dziewczyny ?
 
reklama
Hej wszystkim :)
22.02 beta 4249
1.03 beta 6015
Dzis beta 6532
Nie wiem co juz o tym myslec 😞 ostatni okres 17.01, wczoraj mialam usg jednak widac na nim tylko pecherzyk, poki co bez zarodka. Po usg brazowe plamienia az do ter

Hej wszystkim :)
22.02 beta 4249
1.03 beta 6015
Dzis beta 6532
Nie wiem co juz o tym myslec 😞 ostatni okres 17.01, wczoraj mialam usg jednak widac na nim tylko pecherzyk, poki co bez zarodka. Po usg brazowe plamienia az do teraz
Przyrosty poniżej normy, zwłaszcza że 22 był ponad 4 tys to 1.03 powinien być dużo większy niż 6 tys... Do tego plemienia 🤦‍♂️ ja jechałabym już na sor lub szukała lekarza natychmiastowo...
 
reklama
Hej dziewczyny😌 co sądzicie o wzroście mojej bety najpierw 928. Po dwóch dniach 1019 i po kolejnych dwóch dniach 1171. Jak myślicie jest jakaś szansa że będzie wszystko dobrze? Objawy mam cały czas. Około 5 tydzień od ostatniej @. Cykle nieregularne
 
Hej dziewczyny😌 co sądzicie o wzroście mojej bety najpierw 928. Po dwóch dniach 1019 i po kolejnych dwóch dniach 1171. Jak myślicie jest jakaś szansa że będzie wszystko dobrze? Objawy mam cały czas. Około 5 tydzień od ostatniej @. Cykle nieregularne
Przyrosty są niepokojące i nieprawidłowe. Przy becie ponad 1000 ginekolog powinien już zobaczyć pecherzyk. Masz jakieś plamienia? Badałas progesteron?
Na pewno w tempie pilnym szłabym do lekarza, żeby zlokalizować pęcherzyk.
 
Hej dziewczyny😌 co sądzicie o wzroście mojej bety najpierw 928. Po dwóch dniach 1019 i po kolejnych dwóch dniach 1171. Jak myślicie jest jakaś szansa że będzie wszystko dobrze? Objawy mam cały czas. Około 5 tydzień od ostatniej @. Cykle nieregularne

Niestety wygląda to źle i szansę są w zasadzie żadne. Koniecznie kontroluj się na usg, oznacz progesteron i obserwuj bete żeby w razie czego wcześnie wylapał ciążę pozamaciczna
 
Może to być chwilowe zawahanie przyrostu? Jest jakaś szansa ze jednak będzie dobrze? Nie wiem już co myśleć. Rok temu było poronienie. Wtedy w prawie 7 tygodniu beta pokazywała zaledwie 32. A teraz mimo małego przyrostu jest wyższa
 
Może to być chwilowe zawahanie przyrostu? Jest jakaś szansa ze jednak będzie dobrze? Nie wiem już co myśleć. Rok temu było poronienie. Wtedy w prawie 7 tygodniu beta pokazywała zaledwie 32. A teraz mimo małego przyrostu jest wyższa
Ale właśnie ważny jest przyrost bety :(
Min 66 % co 2 dni.

I raczej nie nastawiałaby się na to, że będzie dobrze :( aczkolwiek trzymam kciuki!
 
reklama
reklama
Do góry