reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

Dołączył(a)
16 Listopad 2014
Postów
12
hej hej czy któraś z Was dziewczyny spotkała sie z podobnym przypadkiem jak mój ? Mianowicie mam niski przyrost bety
OM 30.09.14 cykle co 28,29,30 dni

1 badanie beta hcg 04.11.14 - wynik: 844,57 mIu/ml
2 badanie beta hcg 11.11.14 - wynik:1843 mIu/ml
3 badanie beta hcg 13.11.14 - wynik:2100 mIu/ml
4 badanie beta hcg 15.11.14 - wynik 2387 mIu/ml

12.11.14 byłam u lekarza na usg , które ukazało moją kropeczkę, zarodek zagnieżdżony , lekarz powiedział ze rozmiary nie odpowiadają 6 tc
wymiary GS 9,2 mm, CRL 1,8 mm = a moze to po prostu mlodsza ciaza....

W przyszłym tygodniu we wtorek ide na USG lekarz powiedział ze zadecydujemy co dalej ...

bardzo sie denerwuje 2 lata temu poroniłam i nie chce ponownie tego przechodzić...

co wy na to dziewczyny ?
 
reklama
reklama
reklama
No ale po co badać betę powyżej 10 000 ? Poczytaj tu na forum nieraz dziewczyny pisały ze po 10 000 to już się nie bada bo rośnie wolniej a liczy się obraz z USG a nie beta ba tym etapie. Głowa do góry 🤞
A widzisz a lekarz mi o tym nic nie wspominał... To moja pierwsza ciąża wyczekiwana więc trochę panikuję. Dziękuję za odpowiedź 😘
 
Do góry