reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta i plamienia

Dzięki za te słowa.. niestety pomimo brania duphastonu caly czas są plamienia mam wrażenie że okres niedługo nadejdzie..
 
reklama
Ostatni okres był bardzo obfity ale lekarz podejrzewał ciążę biochemiczne wówczas....może stąd tak wczesna owulacja ...jestem jeszcze 6 dni do terminu okresu ..
A tak mi przyszło do głowy, czy w poprzednim cyklu badalas betę? Skąd lekarz podejrzewa ciążę biochemiczną? Może ta beta to jednak pozostałość po poprzedniej a krwawienie nie było wcale okresem? I plamienie, które nie wróży niestety dobrze.
 
Tak wtedy 2 dni po okresie beta wynosiła 13.7. Trzy dni po okresie przyszedł bardzo obfity okres.. stąd lekarz twierdzi że to jednak z tego okresu...jednak ja mam jeszcze tydzień do okresu więc niewiele można zrobic..plamienia początkowo było tylko brązowe teraz coraz częściej krew świeża stąd nie wiem czy nie odstawić duphaston i czekać na okres który powinien byc za 5 dni.. póki co mam powtórzyć beta A gdyby coś działa się pod względem bolu to szpital..
 
Tak wtedy 2 dni po okresie beta wynosiła 13.7. Trzy dni po okresie przyszedł bardzo obfity okres.. stąd lekarz twierdzi że to jednak z tego okresu...jednak ja mam jeszcze tydzień do okresu więc niewiele można zrobic..plamienia początkowo było tylko brązowe teraz coraz częściej krew świeża stąd nie wiem czy nie odstawić duphaston i czekać na okres który powinien byc za 5 dni.. póki co mam powtórzyć beta A gdyby coś działa się pod względem bolu to szpital..
Beta wysoka w takim dc , skoro plamienie jest tez zywa krwią, to nie wróży dobrze ,moze zadzwoń do lekarza i powoedz co sie dzieje, i koniecznie sprawdz co dzieje się z beta
 
Tak wiem.. biorę już 3 dzień duphaston A plamienia jak były tak są więc to raczej nie kwestia progesteronu.. Nie wiem dlaczego tak wcześnie przed terminem kolejnego okresu ginekolog zasugerowała że może być to ciąża pozamaciczna...
 
Może jeszcze nie wszystko stracone ale tak jak dziewczyny piszą, koniecznie badanie bety i ja bym skontaktowała się z lekarzem w związku z plamieniami.
Może jakiś krwiaczek się zrobił ,?
Powodzenia ❤️
Daj znać co wyszło
 
Dzięki;) jestem w stałym kontakcie z ginekologien od środy przyjmuje duphaston z związku z plamieniami właśnie..zaraz właśnie idę na beta zobaczymy..dam znac napewno
 
Nie odstawiaj Duphastponu, jeszcze nie wszystko stracone, choć te plamienia nie wyglądają dobrze. Ale jest jeszcze nadzieja. Zadzwoń do lekarza, może jeszcze luteinę dostaniesz. Jeśli masz może to dużo odpoczywaj. Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry