reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta i plamienia

Mam świadomość że plamienia nie daja dużej nadziei..bardziej chyba czekam żeby wreszcie się coś wyjaśniło...A jeśli to nie pytanie zbyt prywatne - konieczny był zabieg czy po odstawieniu duphastonu sama się zdarzyło? Zabieg mnie totalnie przeraża..
 
reklama
Mam świadomość że plamienia nie daja dużej nadziei..bardziej chyba czekam żeby wreszcie się coś wyjaśniło...A jeśli to nie pytanie zbyt prywatne - konieczny był zabieg czy po odstawieniu duphastonu sama się zdarzyło? Zabieg mnie totalnie przeraża..
Ja miałam zabieg w kwietniu ub. roku, chociaż chciałam go uniknąć. Promienie zaczęło sie samo i pomimo następnego krwawienia, macica sie jednak nie oczyściła sama. Pocieszę cię, że sam zabieg nie jest taki tragiczny, jest w pełnej narkozie i trwa dosłownie kilkanaście minut. Później żadnych dolegliwości, jedynie lekkie klucie. Gorzej ze stanem psychicznym, ale to już odrębna sprawa.
 
Dziękuję za tą odpowiedź.. pocieszam się że u mnie to poki co taki poczatek poczatkow...a duphaston poki co troszke blokuje...ale sama perspektyaa szpitala mnie już przeraża mając trzyletnie dziecko w domu...
 
Hej. A miałaś może robione usg? Nie chodzi o ciążę bo jeszcze by I tak nic nie było widać tylko czy przypadkiem jakiegoś krwiaka nie masz bądź czy nie zostały jakieś resztki po biochemicznej. Przyrost wydaje się w normie(nawet według kalkulatora). Daj koniecznie znać jak dzisiejsza beta wyszła. Ogólnie dość dziwne, że tak szybko wyszła Tobie beta. Kiedy skończył Ci się okres jeśli można wiedzieć?
Witam serdecznie. Od połowy cyklu mam plamienia...ginekolog przepisał duphaston...w 20 dc zrobiłam beta hcg który wyniósł 319 ...W kolejnym dniu ginekolog kazał powtórzyć i beta 415..lekarz uważa że jest to zbyt niski przyrost i ciaza nie rokuje ..nawet zasigerowal ciaze pozamaciczna i skierowanie do szpitala...czy to nie zawsze? Do okresu pozostał tydzień więc może po odstąpieniu duphaston pojawi się krwawienie? Czy to faktycznie tak niski przyrost? Będę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam
 
Cały czas czekam na wynik dzisiejszej bety...mialam nawet trzykrotnie robione usg w odstępie co dwa dni...okres do 18 lutego...sama jestem zdziwiona taka beta naprawdę...lekarz rozważał też taka opcje ale od biochemicznej to już 7 tyg by było więc powinno być widoczne albo ból...
 
To porządny lekarz jak tak sprawdzał [emoji5]
Trzymam kciuki za Ciebie żeby mimo wszystko dobrze było [emoji8][emoji8][emoji8]
Cały czas czekam na wynik dzisiejszej bety...mialam nawet trzykrotnie robione usg w odstępie co dwa dni...okres do 18 lutego...sama jestem zdziwiona taka beta naprawdę...lekarz rozważał też taka opcje ale od biochemicznej to już 7 tyg by było więc powinno być widoczne albo ból...
 
Niestety dzisiejszy wynik hcg nie pozostawił żadnych złudzeń...
4.03 - 319
5.03 - 415
6.03 - 414
Pozostaje odstawić duphaston i czekać na krwawienie..
 
Mam nadzieję że po odstawieniu duphastonu wszystko naturalnie się zadzieję...na takim poziomie mam taka nadzieję bo jednak jest to bardzo wczesny czas..
 
reklama
Mam nadzieję że po odstawieniu duphastonu wszystko naturalnie się zadzieję...na takim poziomie mam taka nadzieję bo jednak jest to bardzo wczesny czas..
No to raczej biochemiczna ciąża, więc i tak nie byłoby czego czyścić. Gdybyś nie robiła bety pewnie myslalabys że to okres.
Przykro mi ;(
 
Do góry