reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost bhcg

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2021
Postów
9
Cześć wszystkim. Czy ktoś miał podobnie ? Mianowicie 09.06.2021 zrobiłam bhcg i wynik wyszedł 1859, następne badanie 11.06.2021 - 1978, i powtórzyłam raz jeszcze 13.06.2021 i wynik wyszedł 2121. Jest szansa na zdrową ciążę? Czy raczej nie robić sobie nadziei.. wizytę u ginekologa mam 28.06. Nie mam żadnych bóli (nie licząc bólu piersi ). Dodam tylko ze raz już poroniłam w 8tc.. następnie donosiłam ciążę i mam 2 letniego synka ..
 

Załączniki

  • received_3028290537447356.jpeg
    received_3028290537447356.jpeg
    41,5 KB · Wyświetleń: 512
reklama
reklama
Trzymam bardzo mocniej kciuki. Nie mniej jednak trzymaj proszę rękę na pulsie. U mnie identyczna sytuacja - przyrosty i progesteron poniżej 10 świadczyły o ciąży pozamacicznej. Byłam u kilku lekarzy i każdy powiedział że progesteron poniżej 10 świadczy o nieprawidłowym rozwoju.
Na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze betę i progesteron za jakieś 3 dni - jeśli beta będzie ok 3 tyś a progesteron dalej niski pojechałabym na izbę na emergency USG. Czasem może pojawiać się "pozorny pęcherzyk"
szukałam w internecie zdjęć takiego pęcherzyka i nie ma. ktoś wie jak to wyglada? Bo ja dziś wrocilam ze zdjęciem i lekarz powiedział albo pęcherzyk pozorny, albo rozwinie się nam się wewnątrzmaciczna.
 
reklama
Do góry