reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie AMH

Jaka na Twój wiek to mało, z tego co wiem nie warto się tym sugerować. Jestem starsza od Ciebie i miałam takie samo AMH. Za 3 tygodnie będę rodzic. Mi moją gin przepisała duphastpn, tylko dlatego żeby progesteron podskoczył i to tu był problem, bo był za niski a nie z AMH .
ja tez miałam takie amh w wielu 35 lat a obecnie jestem mama 2,5 rocznego cudownego chłopca, poczętego naturalnie bez wspomagaczy po 3 letnim nieudanym leczeniu niewiadomo czego. Miałam mniej już 3% szans na ciaze naturalna ale widać to i tak sporo.
 
reklama
ja tez miałam takie amh w wielu 35 lat a obecnie jestem mama 2,5 rocznego cudownego chłopca, poczętego naturalnie bez wspomagaczy po 3 letnim nieudanym leczeniu niewiadomo czego. Miałam mniej już 3% szans na ciaze naturalna ale widać to i tak sporo.
@Asiczek84 Gratulacje. Ja czekam na drugą córkę👍♥️
Autorce życzymy takiego samego szczęścia i powodzenia
 
Hej!
Jestem załamana. Mam 28 lat wynik AMH 0,7 w czerwcu z bardzo niska witamina D. Po kuracji witamina D wyskoczyła więc ponownie wykonałam AMH i jest niższe 0.43. Oprócz tego mąż ma 0%prawidłowych plemników. Aktualnie leczy się u andrologia który przepisał mi suple i testosteron. Czy miałyście taki przypadek i zaszlyscie w ciążę? Czy wasi partnerzy mieli problem z nasieniem? Boję się że leczenie męża będzie trwało kilka lat a w tym czasie ja już nie będę miała żadnej rezerwy jajnikowej.
 
Hej! Jestem załamana. W czerwcu wykonałam badanie AMH wynik0,7 i niska witamina D. 2 miesiące suplementacji, witamina D w normie, ponowne badanie AMH i spadek na 0,43. Jakby tego było mało słabe nasienie męża. 0%prawidłowych plemników. Mąż jest w konsultacjach z andrologiem, zażywa już suple. Boję się że walka o polepszenie nasienia męża będzie trwała latami w a w tym czasie ja już nie będę miała rezerwy. Czy miałyście podobną sytuację a zaszlyscie w ciążę? Czy wasi partnerzy zmagali się z nieprawidłowym nasieniem? Jak długo może trwać leczenie u męża? Nie wiem co mam robić.
Ppzd
Iza
 
Do góry