reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nisko spojenie łonowe

natka9898

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2021
Postów
28
Czy któraś z was miała bardzo nisko spojenie łonowe? Lekarze mierzyli mi miednice do porodu, wymiary w porządku ale stwierdzili ze mam bardzo nisko spojenie, przez co poród może skończyć się cc. Jak u was było? Trochę przeraża mnie fakt możliwego daremnego trudu zakończonego cięciem
 
reklama
Czy któraś z was miała bardzo nisko spojenie łonowe? Lekarze mierzyli mi miednice do porodu, wymiary w porządku ale stwierdzili ze mam bardzo nisko spojenie, przez co poród może skończyć się cc. Jak u was było? Trochę przeraża mnie fakt możliwego daremnego trudu zakończonego cięciem
Lekarz powinien tu podjąć decyzję czy poród sn jest możliwy czy tylko cc.
Ale jeżeli to Cię jakoś pocieszy, to taki poród sn zakończony cc dalej jest dobrą opcją dla dziecka :) więc to wcale nie jest próżny trud. Tylko trzeba pewnie będzie często sprawdzać sytuację.

Porozmawiaj o swoich wątpliwościach z dobrą położną.
 
Do góry