reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nosidelka???

ja tez mam chusta.pl i Suri strasznie ja lubi - tyle ze jest juz za ciezko mi ja nosic - ciezar rozlozony jest na jedno ramie - przy cieszym dziecku - porazka - bylo super na poczatku. Teraz mam chuste dluga zrobiona na wzor hoppitz i bardzo sobie chwale - choc wiazanie ktore stosuje nie jest idealne, bo malej nie moge karmic w chuscie - za to moge bezproblemu zawiazac i wyciagac ja z chusty i wkladac sowrotem bez powtornego wiazania - malusia siedzi przodem do mnie i ma glowke podtrzymywana...Mi jest straszliwie wygodnie - ona tez ja lubi (wiazanie koala). Choc trzeba sie nauczyc jak wiazac. :tak:

Ogolnie jestem bardzo zadowolona.


mysle jednak ze jak malusia podrosnie bede uzywala Mei Tai - poprotu latwiej bez tego zawiazywania.
 
reklama
Anni powiedz mi czy te długie chusty możne zawiązać jedna osoba? I czy to takie bardzo trudne? Nadziwić się nie mogę jak widzę zdjecia z tymi misternymi wiązaniami.:shocked2:
A co powiecie o Bebelulu, ktoś korzysta?
 
Szopka - powiem ci ze chyba zalezy od osoby - ja sie straszliwie balam kupic ta chuste - twierdzilam ze nie dam rady - ale akurat kolezanka poprostu dala mi swoja razem z instrukcja - i powiem ci ze ...jak wiazalam pierwszy raz az sie zdziwilam ze tak latwo mi poszlo (samej). Teraz to juz automatycznie ciach ciach i jest. Ja nie mam z tym problemu a wygoda jest niesamowita. Teraz wlasnie kolezanka przywiezie mi ze stanow ta chste (elastyczna) za 2 tygodnie powiem wam jakie na mnie wrazenie zrobila
Babies "R" Us - The Ultimate Baby Wrap - Navy

dobrze bylo by gdybys mogla sobie wyprobowac przed kupieniem... czy to jest dla ciebie.
moze jakas twoja kolezanka ma???
 
Anni i jak ta nowa chusta? Już wypróbowana?

Bałam się trochę tych wiązań i kupiłam Tikamak Red Castle i mały właśnie w niej usnął zaraz po karmieniu, a nigdy mu się to nie zdarzało. :-) Jakoś bardzo nie protestuje, więc myślę że będziemy z niej często korzystać jeśli tylko dojdę do wprawy w umieszczaniu w niej Czarka ;-)
 
u nas sprawdza się wszystko, co można założyć na siebie i trzymać w tym Miśka. tzn póki co mamy chustę z chusta.pl (niestety to co Anni napisała jest prawdą chociaż czasem wolę chustę niż nosidełko i jeszcze jedno "ale" - jak jest ciepło, a nosiłam Miśka latem, okropnie się poci maluszek i brzuch opiekuna przy dłuższym noszeniu), carrycot infant (odłożony na zimę i jak Michał będzie już trzymał główkę, żeby mąż mógł go nosić) i nosidełko tomy, które też sobie chwalimy (ja i Michał)
Blanes jedno co, to odpuść sobie te, które nie mają pasa w talii, bo ci plecy odmówią posłuszeństwa
 
Chyba poddam sprawę chusty :baffled: Dzisiaj Piotruś darł się w niej jeszcze bardziej niż w wózku - nie ma sensu. Może gdy będzie starszy, to do niej wrócimy.
Zastanawiam się teraz nad jakimś nosidłem, bo jednak jest przydatne. Macie coś do polecenia na teraz, tzn. gdy wciąż nie trzyma główki i nie siedzi? W ogóle jest coś sensownego?
Pamiętam Blanes, że szukałaś czegoś fajnego nie będącego chustą - znalazłaś?
 
jak dobrze pamiętam, to jest cybex (czy coś takiego) chyba widziałam, że na allegro też są. wygląda fajnie. i chyba red castle też ma jakieś dla takich brzdąców
ja (jak pisałam) mam tomy, ale dziecko w nim jest w pionie
 
sprawdziłam - cybex ma "I GO"
red castle - sport (tyle, że to jest na jedno ramię, więc nie wiem, jak się sprawdzi przy cięższym dziecku)

ale przypomniałam sobie, że baby bjorn są zachwalane (tyle, że tam też jest pion)
ale przy tomy i baby bjorn (są jeszcze inne) jest usztywnienie zabezpieczające szyjkę
 
reklama
Do góry