reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nosidełko jakie polecacie??

emillinka

Mama lipcowa'06 mamamartynki
Dołączył(a)
13 Luty 2006
Postów
380
Miasto
Warszawa
jakie nosidełko możecie polecić chodzi mi takie do noszenia dzieciaczka na rękach ... podobają mi się Womar ale nie wiem jak z jakością??...
podzielcie się swoimi doświadczeniami :tak:
 
reklama
Ja mam Womar i nie narzekam, może tylko na to, że chyba jednak to zbędny zakup bo wykorzystałam go może z 5 razy :baffled: Teraz leży nieużywane i myślę, że już się nie przyda, bo mimo, że przeznaczone jest do 16kg to nosić w nim mojego klocuszka, który waży około 11kg, to zabójstwo dla ramion :nerd:
Pozdrawiam
 
Ja mam Red Castle super wygodne i wogole polecam ale tez uzylam go z 5 razy a chuste Bebelulu dwa razy....od dawna leza i sie kurza....Dziecko lepiej nosic oparte na biodrze i dla ramion i kregoslupa ulga...no i maluchowi nie jest tak goraco.Ale to moja opinnia.
 
Nosidełko mam Baby Bjorn - rewelacja! Na upaly jest model baby bjorn air, ale ja mam zwykle - dziecko jest nim szczelnie otulone, nie telepie się i nie lata, główka dobrze podparta, można nosić twarzą do siebie młodsze dziecko i od siebie starsze. Regulowana w zależności od wzrostu wielkość, regulowane paski, łatwo się rozpina i zapina, łatwo dziecko włożyć.

Agnieszka
 
Nie wiem tylko czy da się nosić w nim dziecko na dworze ubrane w kombinezon.. Nie probowałam ale mogłoby być za mało miejsca, no ale to kwestia wypróbowania. NIe wiem czy jest sens kupować nosidełko na nasze mroźne zimy poza tym.
Wadą Baby Bjorna jest też cena wysoka, ale jest naprawde dobre. Ja kupiłam z 2 ręki na allegro jest taniej.

Agnieszka
 
Ja mam Active Infant......bardzo fajne ze względu na pas zapinany wokól talii (bardzo odciąża kręgosłup) i możliwość noszenia w różnych pozycjach.
 
A ja mam Womar Confort, którego nie polecam. Zamiast szelek ma pas przekładany przez ramię, który jest strasznie niewygodny i uwiera ale za to nadaje się już dla 3 miesięcznych maluchów bo dziecko jest dobrze podparte i ma osłonę, która dodatkowo podtrzymuje główkę. Ostatnio zakupiłam Womar N7, które jest znacznie wygodniejsze zarówno dla mnie jak i dla Emi, która uwielbia być w nim noszona.
 
reklama
z nosideł to jedyne co polecę to tylko ergo..
a próbowałyście chusty?? długiej wiązanej?/ (poczytajcie może na forum forum o chustach
nosidła ( oprócz ergo, beco czy bodolino) niestety koszmarny wpływ maja na kręgosłup dziecka. wymuszają pozycję siedzącą i powoduja, że osiowe obciążenia powolnie niszczą kregosłup :(
 
Do góry