reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nospa czy Buscopan w ciazy?

LILITH

Moderatorka
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
14 743
Miasto
UK
Proszę o radę, jak w temacie który z tych leków jest bezpieczniejszy w ciazy? Jeśli to bez roznicy, to czy któryś jest lepszy?
Jakie są Wasze doświadczenia z tymi lekami?
Zawsze brałam nospe, jednak ostatnio ciagle słyszę, że ten drugi lepszy. Dlaczego?
 
reklama
Ja w ciazy brałam Buscopan, lekarz mi go zalecił bo napinal mi się brzuch, a po nospie nie bardzo przechodziło.
 
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o o leku Buscopan, ale rozumiem, że działa rozkurczowo jak no-spa.
W czasie ciąży lekarz mówił, że jak jest potrzeba to brać no-spę i magnez. Ale z no-spą też starać się nie przesadzać. Wiadomo - jak trzeba to trzeba.
Główne zaleceni na ból brzucha - odpoczynek ;)
 
Mysle,ze oba sa bezpieczne....Buscopan to zamiennik bo nie kazda kobieta moze brac nospe.Ja bralam na przemian buscopan lub scopolan bo na nospe mam nadwrazliwosc.
 
Do góry