reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Nospa czy Buscopan w ciazy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez LILITH, 26 Marzec 2016.

1. LILITH

LILITH Moderatorka

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Proszę o radę, jak w temacie który z tych leków jest bezpieczniejszy w ciazy? Jeśli to bez roznicy, to czy któryś jest lepszy?
    Jakie są Wasze doświadczenia z tymi lekami?
    Zawsze brałam nospe, jednak ostatnio ciagle słyszę, że ten drugi lepszy. Dlaczego?

2. NaNa8

NaNa8 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    7
    Ja w ciazy brałam Buscopan, lekarz mi go zalecił bo napinal mi się brzuch, a po nospie nie bardzo przechodziło.

3. reklama
  4. 89Katia

89Katia Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o o leku Buscopan, ale rozumiem, że działa rozkurczowo jak no-spa.
    W czasie ciąży lekarz mówił, że jak jest potrzeba to brać no-spę i magnez. Ale z no-spą też starać się nie przesadzać. Wiadomo - jak trzeba to trzeba.
    Główne zaleceni na ból brzucha - odpoczynek ;)

5. RudaMarchewka

RudaMarchewka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mysle,ze oba sa bezpieczne....Buscopan to zamiennik bo nie kazda kobieta moze brac nospe.Ja bralam na przemian buscopan lub scopolan bo na nospe mam nadwrazliwosc.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie