reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Nowa propozycja

Alma_Rey

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Październik 2008
Postów
19
Chciałabym abyście utworzyli oddzielny odnośnik pt.Antykoncepcja dlatego ponieważ obecnie takiego nie ma a jest na pewno dużo kobiet które maja z nią problemy bądź jakieś pytania to by mogły znaleźć i spytać się na tym dziale a tak go nie ma co utrudnia trochę zdobycie informacji.

pozdrawiam :)
 
reklama
Dołączył(a)
27 Luty 2013
Postów
7
Witam, nie chciałam zakładać nowego tematu o tym samym tytule, więc piszę tu.Jako że jestem świerza na forum, wolę najpierw zapytać o zdanie Moderatow i Admina, a nie zakładać od razu temat. Przyszło mi do głowy,żeby założyć temat Mama on line, w ktorym mogłyby wpisać się mamy prowadzące np. swoje blogi, lub posiadające własne strony, podającadresy tych witryn itp.Taki spis(np.alfabetyczny) linków użytkowników forum. Nie znalazłam takiego tematu na forum jeszcze, i nie wiem też, czy nie łamało by to w jakiś sposób regulaminu(?)dlatego wolę zapytać.Pozdrawiam;)
 
Do góry