reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek a dziwne odruchy ?

wikk0t

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2020
Postów
61
Moja córeczka ma 9 dni. Ostatnio zauważyłam, że kiedy szuka smoczka od butelki, podczas płakania, czy jak pokazuje że jest głodna to ruszyła rytmicznie głową na boki - takie szybkie "nie nie". Czy to jest normalne? Martwię się, że ma jakieś problemy neurologiczne.:(
 
reklama
Też wydaje mi się, że to po prostu odruch szukania. Moje dziecko tak robi np. do smoczka jak wypadnie i ja próbuję podać, albo do butli w nocy przez sen.
Oczywiście jak masz jakieś wątpliwości to najlepiej dopytać o to położnej, jak do Ciebie przyjdzie oraz pediatry jak będziecie na wizycie na szczepionce :)
 
Nie martw się. Mój synek juz w drugiej dobie kręcił tak samo głowa " w stylu nie nie" i tym dziubkiem szukał cyca czy butelki. Też się martwiłam ale lekarz mówił że to normalne. Ale jakie śmieszne 😁😁😁
 
Do góry