reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

Sylwia z cenami to roznie. Ja robie zakupy sloiczkow glownie w drogerii Rossman bo tam jest u mnie najtaniej a wybor jest duzy. Zupki Gerber po 4 m-cu 2,49 a z mieskiem po 5 m-cu 2,89 za sloiczek 130g. Bobovita i Gerber podobnie, ceny sie roznia w granicach 10-20groszy. Deserki ciut tansze chyba niz zupki ale nie pamietem ile dokladnie ale mniej niz 2,5 czasem jabluszka po 2,25 mozna kupic a te z wieksza iloscia owocow drozej. Za soczki trzeba placic 2 zl. Dla porowniania w sklepie spozywczym sloiczek niezaleznie od tego czy to deserek czy zupka kosztje ponad 3 zl. Co do Hippa to nie wiem bo jak mowilam malemu nie lezy.
 
reklama
Nio to u nas jeszcze taniej ;-) W promocji zdarzają się zupki i deserki po jakieś 20-25 pensów,nie wiem jaki jest obecnie kurs funta, ale pewnie coś ok. 1,20-1,50zł wyjdzie ;-) Dawajcie tu do nas Kochane :-)
 
a Kuba dziś próbowal nowy przysmak gruszki wiliamsa z rozmoczonymi flipsami mmmmm paluszki lizać mówię wam polecamy:-D
 
ja w Rossmanie ostatnio zrobilam zapas na miesiac, cenowo wyglada tak:
bobovita deserki 2,59 obiadki i zupki 2,69
kupilam tez jablka z gerbera bo te Madzi lepiej smakuja - 2,49

a wiec ceny nizsze niz w sporej czesci marketow ( dla przykladu w carefurze bobovity deserki 2,85 :baffled:, w biedronce obiadki 2,99 !! )


od jutra w Rossmanie promocja deserkow gerbera - 2,19 szt
i kaszek mlecznych bobovity - niecale 6 zl szt
 
Aga tez wlasnie widzial wczoraj w gazetce ta promocje deserkow. Dzis podskocze do sklepou i zobacze czy to tylko jeden rodzaj czy iekszy wybor.

Co do Biedronki to nie wiem jak kosztuja te wieksze sloiczki, ale ja widzialam ze te male Bobovity od 4 m-ca ca w cenach zupka marchewkowa z ryzem 2,49 a deserki: jablka, jablka z marchewka i te mieszane z winogronem po 2,25. Niby troszke taniej ale juz wple do Rossmana bo po pare slioczkow nie bede w tych dzikich tlumach stala :no:.
 
hmm to moze biedrony maja rozne ceny ... ja nie robie tam zakupow ale u mnie na wsi ciezko dostac sloiki i zajrzalam do niej bo sasiadka mowila ze sa i w "mojej" wsie deserki po 2,69 a obiadki 2,99 i to wlasnie te male
 
reklama
Aga tak to jest ze w roznych sklepach ej samej sieci rozne ceny. Ostatnio miala byc promocja mleko w Carrefourze wiec pojechalalam do swojego i lipa, tej promocji u nas nie bylo. A najbardziej widzialam roznicie przed swietami jak kupowalam zabawki. W Carrefurze w Wawie bylo po 20-30zl tansze niz w naszym.
 
Do góry