reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

Ja tez chciałam poczekać do lata a tu prosze mikołaj podarował nocniczek .
Kuba był troche zdziwiony - co ja mu robie i po co go sadzam z gołą pupą na to ćoś i jeszcze gra jak sikam .
W sumie to ochrzcił nocnik ale z przypadku ( nasikał bo był po spaniu i mu się chciało) - nie był zachwycony - narazie woli pampersa. A nocnik słuzy jako zabawka
 
reklama
A u nas Mateoś lubi nocniczek, jak się go posadzi to prawie zawsze załatwia swoją potrzebę i jak tylko to zrobi to zaraz się kręci i chce wstawać. Nie sadzam go na siłę, jak zaczyna marudzić to od razu nocnik idzie w odstawkę i pampers na tyłeczek coby sie nie zraził.
 
MOj jeszcze nocknika na oczy nie widzial. W lato będziemy się uczyc bo będzie mial prawie 1,5 roku więc juz wtdy będzie kapował co nieco, A teraz nie ma sensu
 
ja zauwazylyscie na foteczkach emi siedziala juz na nocniczku i sadzam ja na niego kiedy zaczyna stekac na kupke czasem udaje sie jej zrobic kupe do nocnika ale nie traktuje tego jako mus i rygor wychoewawczy ale jako fajne nowe doswiadczenie:-)
 
my zaczynamy sadzac Zuzie na nocniczek przed kapiela narazie i udalo jej sie zrobic juz siusiu. napewno nie daje jej nocnika do zabawy aby potem nie myslala ze nocnik to zabawka. mysle ze takze niedlugo zaczne jA sadzac po kazdym spaniu i przyzwyczajac ja do tego se tak jak ktoras juz napisala nic na sile
 
a u nas sukcesy nocniczkowe. Mateusz za każdym razem zostawia w nim niespodziankę - a siedzi na nim zaledwie ok. 5 minut:-)
 
reklama
Do góry