reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam w nowym roku i pozdrawiam!
Troche Was ostatnio zaniedbuje, wybaczcie ale jak bede miala wiecej czasu to napisze co i dlaczego

Wszystkiego dobrego!
 
reklama
jak tam po sylwestrze?? u nas ok chociaż nie był to wymarzony sylwester. Poszłam spać o 21 bo nie byłam pewna czy mała da mi się wyspać i dobrze zrobiłam, bo od 2:30 do 5 rano nie zmrurzyłam oka bo moja córka miała ochotę na uśmiechy i rozglądanie się a na pewno nie spanie.
O 24 ją karmiłam a M spał :))
mam pytanie do was czy macie jakiś ulubiony salon fryzjerski?? chciałam gdzieś znaleźć w ns dobrego fryzjera co doradzi jak ściąć i zafarbować włoski. Muszę iść w styczniu żeby przed chrzcinami jakoś wyglągać, a nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera.
 
Witam w Nowym Roku :-)
Sylwestra spędziłam na domówce - było dobre towarzystwo i pyszne jedzonko :-) Młody spał i nic go nie obudziło - zresztą miałam wrażenie że w tym roku jakoś słabe te fajerwerki były

Niunans fryzjerki nie polecę - moja na razie na macierzyńskim i sama szukam kogoś na zastępstwo - a że moje włosy trudne są i wymagają naprawdę specjalisty a do tego wizja fryzjerki/fryzjera musi mi pasować to narazie suzkam bez większych efektów - odkąd mieszkam w Nowym Sączu przetestowałam nie jeden salon fryzjerki i żadko kiedy byłam zadowolona - z tej mojej jestem zadowlona to ona przekonała mnie do krótkich włosów, ale chciałabym tez mieć kogoś jeszcze właśnie na zastępstwo wiec cały czas szukam
 
Witam i ja w Nowym Roku i Wszystkim zycze pomyslnosci:)))
Ostatnio troche zaniedbalam forum ale szczerze powiedziawszy czuje sie fatalnie- mam nadzieje ze to sie skonczy. Jeszcze w tamtej ciazy powiedzialam, ze gdyby nie to nietrzymanie szyjki to w ciazy moglabym chodzic cale zycie, ale niestety zmieniam zdanie- czuje sie fatalnie.:-(
Bylam juz na mojej pierwszej wizycie , dzidzi mocno bije serduszko, chociaz troche sie przesunelam z terminem bo 6 dni, to na 7 tydzien serduszko walilo juz 146 na minutke i bylo widoczne-extra to jest pocieszajace ze przynajmnie w brzuszku wszystko w porzadku.
Pozatym znow jestem na diecie- cukrzyca:((((((( i ma nadzieje ze to tego nie dolaczy nic oprocz tej szyjki- chociaz bylaby najszczesliwsza gdyby ten problem sie usunal na zawsze.
Za 6 tyg. mam zabieg podszycia, a od 16 tyg. zastrzyki w 4literki z progesteronem na przedwczesne skurcze:((( ile to jeszcze tyg. przedemna????
Pozdrawiam i ide do malej i jeszcze jakas drzemke sobie zrobie.
 
Witam i ja w Nowym Roku i Wszystkim zycze pomyslnosci:)))
Ostatnio troche zaniedbalam forum ale szczerze powiedziawszy czuje sie fatalnie- mam nadzieje ze to sie skonczy. Jeszcze w tamtej ciazy powiedzialam, ze gdyby nie to nietrzymanie szyjki to w ciazy moglabym chodzic cale zycie, ale niestety zmieniam zdanie- czuje sie fatalnie.:-(
Bylam juz na mojej pierwszej wizycie , dzidzi mocno bije serduszko, chociaz troche sie przesunelam z terminem bo 6 dni, to na 7 tydzien serduszko walilo juz 146 na minutke i bylo widoczne-extra to jest pocieszajace ze przynajmnie w brzuszku wszystko w porzadku.
Pozatym znow jestem na diecie- cukrzyca:((((((( i ma nadzieje ze to tego nie dolaczy nic oprocz tej szyjki- chociaz bylaby najszczesliwsza gdyby ten problem sie usunal na zawsze.
Za 6 tyg. mam zabieg podszycia, a od 16 tyg. zastrzyki w 4literki z progesteronem na przedwczesne skurcze:((( ile to jeszcze tyg. przedemna????
Pozdrawiam i ide do malej i jeszcze jakas drzemke sobie zrobie.
na pewno wszystko bedzie dobrze
 
ja między karmieniami czasami zaglądam o ile małej nie lulam. Bo ona tylko czasami śpi na rękach a jak się ją odłoży to się budzi.
Co 1,30 minut je więc zanim ją przebiorę i nakarmię to albo płacze bo chce znowu spać a nie umie usypiać i się męczy. Trzeba ją lulać :((
byłam z nią u pediatry i okazało się że w 4 tygodnie przybrała 1675g. Więc waży już prawie 5,5kg. Lekarka powiedziała że jak tak dalej pójdzie to trzeba ją będzie oszukiwać wodą bo za często je. Ale jak ja mam to zrobić jak ona herbatki nie chce pić a co dopiero wodę :((
na dodatek ma chyba jakieś problemy z brzuszkiem bo często purka i robi kupki ale przed każdą kręci się i pręży a czasmi płacze. Zwykle w nocy, bo przez dzień robi z uśmiechem na ustach :))

mam mało czasu bo mąż mi nie pomaga przy małej więc czytam co tam napiszecie ale nie zawsze mama czas napisać

buziaki
 
Hej dziewczyny...ale fajnie,że powstał taki wątek. Ja co prawda od kilku lat mieszkam na Śląsku, ale generalnie źle się tu czuję i całym sercem jest nadal rodowita Nowosądeczanką. Mieszkałam całe kilkanaście lat na osiedlu Millenium, chodziłam do szkoły siódemki i do II LO.
Teraz często bywam w Nowym Sączu u rodziców.

Co do fryzjera, to ja mogę tylko odradzić, na Nawojowskiej się czesałam i po prostu makabra.

Pozdrawiam wszystkie rodaczki i ich maleństwa, również te w brzuszkach :-):-)
 
Witam:)))
Ciagle tutaj pustka:(((
Ja rowniez niunians zagladam, ale w sumie nie ma z kim pogadac, wiec tylko czytam i licze ze znow sie rozpiszecie:)))
Nie czuje sie ostanio zbyt dobrze- mam ciagle bole glowy:-(-mam nadzieje ze to minie, tylko kiedy???
Pozatym praca zajmuje mi troche czasu no i moja mala ciagle sie upomina o uwage- wiec i musze i jej niezaniedbywac:-).
Niunias piszesz, ze lulasz mala, probowalas moze tego nie robic???

Moja mala miala tez problemy z baczkami, w sumie to od pierwszego miesiaca zaczela mi robic kupki raz na 5-6 dni, martwilam sie o to, ale juz jak zrobila to taka wielka, ze az po pachy.
Jesli chodzi zas o lulanie to ja nigdy na raczkach jej nie lulalam dawalam cyca i jesli miala spac to wkladalam ja do lozeczka, i ona sobie tam zasypiala:)))
A jesli bolal ja brzuszek to wkladalam ja w bujaczek i to bylo rewelacyjne na wszelki problemy. Masz moze taki bujaczek:)))
Pozdrawiam Was cieplutko;-):)))
Witam rowniez Ciebie myszor78-pozdrawiam:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry