reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NT 3,3mm

Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
8
Chciałabym dowiedzieć się jak kończą się wasze historie przy podwyższonym NT? NT wykonuje się do 13+6 tc, u mnie akurat na USG był rowno 14 tydzień, chociaż na wynikach wpisali 13+6. NT wyszło 3,3mm przy CRL 79,5mm wszystko inne prawidłowe. Po teście Pappa ryzyko ZD wyszło 1:706. Amniopunkcji odmówiłam chociaż od razu mi chciano wręcz "wcisnąć". Na inne testy też się nie zdecydowałam, wierzę że dzidziuś jest zdrowy bo podobno tak się zdarza że bez przyczyny NT podwyższone. Dodam że mam 22 lata. Pociesza mnie też fakt że w innych krajach norma NT wynosi do 3,5mm. Może ktoś ma jakieś pozytywie zakończone historię z NT powyżej 3mm? 😊
 
reklama
Wpisz w google: przezierność karkowa forum ginekologiczne, jest tam wiele, wiele historii, w większości bardzo pozytywnych. Trzymam kciuki za Twoje dzieciątko. Twoje ryzyko jest naprawdę optymistyczne, chociaż wiem, że ten strach jest okrutny. Mam nadzieję, że wszystko skończy się u Was dobrze.
 
Do góry